مروری بر سیستم تبلیغاتی تک شاپ

تجزیه و تحلیل

هم اکنون این سیستم غیر فعال و از نظر وبمسترها تعطیل می باشد در حالیکه موجودی وبمسترها پرداخت نشده است.

از شما وبمسترهای گرامی دعوت می کنیم از طریق بخش تماس با ما، اطلاعات و تجربیات خود را در مورد این سیستم تبلیغاتی در اختیار ما قرار دهید.

تا کنون اطلاعات زیر از سوی وبمسترها برای ما ارسال شده است:
۱- حذف موجودی وبمستر: مدیر سیستم تبلیغاتی تک شاپ در هنگام رسیدن موجودی یکی از وبمسترها به نزدیکی حداقل پرداخت، حساب ایشان را صفر کرده و تاکنون به تماس های مکرر ایشان پاسخی نداده است. (مدرک این سخن در قسمت مستندات موجود می باشد.)

۲- ادعای تضمین موجودی: در صفحه اصلی سایت کلیک نگار می خوانیم:

پرداخت مبالغ از سوی شرکت تک سافت – شرکت هاستینگ پشتیبان – فروشگاه تک شاپ و سایت کلیک نگار تضمین شده است

برای روشن شدن موضوع برخی از وبمسترها سعی کردند با مدیر سیستم تبلیغاتی تک شاپ تماس بگیرند، ولی ایشان تاکنون به ای میل های دریافتی از وبمسترها پاسخی نداده اند. توضیحات مربوط به سیستم کلیک نگار را می توانید در اینجا بخوانید.

۳- عدم پرداخت موجودی و تعطیلی سیستم: پرداخت پورسانت وبمسترها تاکنون طی چند مرحله به تعویق افتاده. مدیر این سیستم در بخش خبرها ابتدا قول پرداخت در دهه فجر۱۳۸۶ را داد، ولی این موضوع عملی نشد، در تاریخ ۷ اسفند ۱۳۸۶ هم بر خلاف تعهدنامه سیستم، پرداخت پورسانت وبمسترهایی که درخواست واریز داده بودند انجام نشد، و سپس قول پرداخت پورسانت ها تا قبل از سال ۱۳۸۷ داده شد که این وعده ایشان نیز عملی نشد، اکنون که مدتی از سال جدید می گذرد سیستم تبلیغاتی تک شاپ هنوز به روز هم نشده است و احتمالا این سیستم تبلیغاتی تعطیل شده است در حالی که هیچ گاه وجهی به حساب وبمسترها واریز نکرد. مدیر این سیستم در اواخر مرداد ۱۳۸۷ ادعا نمود که مدیریت سیستم تغییر کرده است و موجودی تمام وبمسترها نیز واریز شده است اما وبمسترها در تماس با ما این موضوع را قویا تکذیب کردند و اعلام نمودند که هیچ مبلغی به حساب آنها واریز نشده است. هم اکنون این سیستم غیر فعال و از نظر وبمسترها تعطیل می باشد.

مستندات
در تصویر ارائه شده از پنل یکی از وبمسترها مشاهده می کنید که بدون انکه پرداختی صورت گرفته باشد، موجودی حساب ایشان بسیار کمتر از تعداد کلیک های ثبت شده است. به عبارتی دیگر با توجه به نرخ هر کلیک، مبلغ نوشته شده با تعداد کلیک همخوانی ندارد.

اخبار مرتبط

بازگشایی تک شاپ در حاله ای از ابهام (۳ آذر ۱۳۸۷)
گزارش عدم پرداخت تک شاپ و احتمال تعطیلی آن (۱۳ خرداد ۱۳۸۷)
گزارش عدم پرداخت تک شاپ (۱۲ فروردین ۱۳۸۷)

No Comments