سیستم های تبلیغاتی غیر فعال

TakShop

این سیستم تبلیغاتی بدون اینکه حساب وبمسترها را تسویه کند به کار خود پایان داد.
مرور سیستم تبلیغاتی تک شاپ را در اینجا بخوانید.
اخبار سیستم تبلیغاتی تک شاپ را در اینجا بخوانید.

۱۰۰afAds

سیستم تبلیغاتی صدف ادز در سال ۱۳۸۴ و تنها برای چند ماه فعال بود. این سیستم، موجودی حساب وبمسترهایی را که به حداقل پرداخت رسیده بودند به بهانه عدم دریافت پول از سفارش دهندگان تبلیغات، پرداخت نکرد و در پاسخ به اعتراض وبمسترها، به استفاده از ادبیات نامناسب روی آورد. نهایتا با اطلاع رسانی ما و سایر وبمسترها تبلیغات این سیستم از اینترنت جمع شد و این سیستم به کار خود پایان داد.

AbgAds

سیستم تبلیغاتی آبگینه یک سیستم تبلیغاتی واسطه بود که در سال ۱۳۸۴ و برای چند ماه به فعالیت پرداخت. بنابر اظهار نظر وبمسترها نحوه شمارش کلیک ها غیر معقول بود و کلیک کمی ثبت می شد. مبلغ هر کلیک در این سیستم ۹۰ ریال بود که در آن زمان جزء بالاترین ارقام به شمار می رفت. این سیستم نهایتا بدون پرداخت موجودی وبمسترها به کار خود پایان داد.

ClickNegar

سیستم تبلیغاتی کلیک نگار در تابستان ۱۳۸۶ با تعیین نرخ نسبتا بالای ۵۰۰ ریال برای هر کلیک خیلی زود معروف شد، ولی به دلیل عملکرد بسیار ضعیف و غیر قابل قبول در شمارش کلیک ها به همان سرعت محبوبیت خود را از دست داد. و به حالت نیمه تعطیل درآمد و هم اکنون تعطیل است
دو نکته مبهم درباره این سیستم تبلیغاتی:
۱-در صفحه اصلی این سایت نوشته بود: “پرداخت مبالغ از سوی شرکت تک سافت – شرکت هاستینگ پشتیبان – فروشگاه تک شاپ و سایت کلیک نگار تضمین شده است.” چنین چیزی مرسوم نیست که یک شرکت ارائه دهنده خدمات هاستینگ، تجارت یکی از مشتریان خود را تضمین کند. مگر اینکه به نوعی با یکدیگر شراکت داشته یا قراردادی نوشته باشند. معمولا شرکت های ارائه دهنده خدمات میزبانی وب، هیچ گونه مسئولیتی در قبال محتوا یا فعالیت مشتریان خود نمی پذیرند.
۲- در زمستان ۱۳۸۶ یک سیستم تبلیغاتی با نام تک شاپ برای فروش محصولات فروشگاه تک شاپ شروع به فعالیت نمود. این سیستم تبلیغاتی به پرسش ما مبنی بر صحت ادعای فوق پاسخی نداد و هم اکنون در حالی که موجودی وبمسترها را نپرداخته است غیرفعال شده است.

Ravis

این سیستم تبلیغاتی برای مدت کمتر از ۳ ماه فعال بود و سپس به فعالیت خود پایان داد. اطلاعات بیشتری درباره این سیستم در دسترس نیست.

CDToop

این سیستم تبلیغاتی در تابستان ۱۳۸۶ راه اندازی شد و از دی ۱۳۸۶ به روز زسانس نشده است. اطلاعات بیشتری درباره اسن سیستم در دسترس نیست.

http://www.irancoloop.com/webmasters/login.php

از بهمن ۸۶ خبر جدید ندارد.

No Comments