مروری بر سیستم تبلیغاتی هزار تومان

مشخصات

آدرس:
1000toman

زمان آغاز به کار:
آذر ۱۳۸۵

نوع تبلیغ:
لینک باکس متنی با عرض کم و به تعداد لینک ۵۰-۱
لینک باکس متنی با عرض زیاد و به تعداد لینک ۵۰-۱
بنر در اندازه های (۶۰*۱۲۰) و (۶۰*۴۶۸)

قدرت انتخاب تبلیغ:
ندارد

نرخ هر کلیک:
۱۵۰ ریال

حداقل پرداخت:
۳۱۵۰۰ ریال

زمان درخواست و پرداخت موجودی:
درخواست از آخر هر ماه میلادی و دریافت تا یک ماه بعد از درخواست

درجه بندی وبمسترها:
ندارد

ویژگی های خاص:
ندارد

تجزیه و تحلیل

چکیده:
شمارش کلیک ها متوسط و پرداخت پورسانت ها کامل و به موقع است.

سیستم تبلیغاتی ۱۰۰۰تومان یکی از قدیمی ترین سیستم های تبلیغاتی است. این سیستم در بین وبمسترها به پرداخت بدون تاخیر پورسانت ها مشهور است. حتی تا اواسط سال ۱۳۸۶، نیازی به ثبت درخواست واریز پول از سوی وبمسترها وجود نداشت و پورسانت ها در تاریخ مشخصی به طور خودکار به حساب آنها واریز می شد.

تعداد کلبک های ثبت شده در لینک باکس تبلیغاتی این سیستم متوسط است.

از نظر فنی، پنل کاربری این سیستم، امکانات خوبی را در اختیار وبمسترها قرار می دهد. به عنوان مثال شما با وارد کردن محدوده زمانی مورد نظر، می توانید لیستی از تمام کلیک های ثبت شده را، به همراه زمان و IP شخص کلیک کننده مشاهده کنید. این شفاف سازی، یکی از نکات مثبت این سیستم بوده، و به شما امکان تست سیستم کلیک شمار را می دهد.

یکی از محدودیت های فنی این سیستم، عدم توانایی آن در شمارش کلیک های صورت گرفته از SubDomain های وبسایت شماست. برای این منظور، وبمستر باید کدهای تبلیغات را در صفحه ای در دامنه اصلی قرار داده و سپس این صفحه را توسط iframe در صفحات جانبی نمایش دهد.

همچنین اگر در هنگام ثبت نام در این سیستم، آدرس وبسایت خود را به صورتhttp://www.example.com ثبت کرده باشید، کلیک هایی که از آدرس http://example.com روی تبلیغات انجام شود، شمارش نخواهد شد.

جهت اطلاع از آخرین اخبار درباره این سیستم اینجا را کلیک کنید.

No Comments