گزارش عدم پرداخت سیستم تبلیغاتی (VatanAd) وطن اد

براساس گزارشات وبمسترها، سیستم تبلیغاتی وطن اد (VatanAd) از پرداخت پورسانت وبمسترها امتناع می‌کند، به ایمیل های وبمسترها پاسخ نمی‌دهد و شماره تماس آنها مسدود است.

سیستم تبلیغاتی وطن اد (VatanAd) با پیگیری وبمستر، اکانت کاربری او بدون هیچ توضیحی مسدود می‌نماید.

یکی از وبمسترهایی که سیستم تبلیغاتی وطن اد (VatanAd) به ایشان پاسخ داده است، عنوان می‌نماید که به علت رتبه الکسا ایشان را متقلب نامیدند و حساب کاربری ایشان را مسدود نمودند.

تا کنون هیچ گزارش پرداختی از سوی وبمسترها در رابطه با سیستم تبلیغاتی وطن اد (VatanAd) برای ما ارسال نشده است.

برای بررسی بیشتر موارد فوق با مدیر سیستم تبلیغاتی وطن اد (VatanAd) تماس گرفته شد که هیچ پاسخی دریافت نشد.

پی نوشت:
مدیر سیستم تبلیغاتی وطن اد (VatanAd) در نامه‌ای برای تبلیغ اینفو عنوان نمود که حذف وبمسترها در موارد فوق به علت کلیک‌های فراوان از آی‌پی (IP) تکراری بوده است و همه کلیک ها از یک محدود آی‌پی ارسال شده است.

مدیر سیستم تبلیغاتی وطن اد (VatanAd) گزارش آی‌پی‌های مذکور برای ما ارسال نمود که برای وبمسترهای شکایت کننده ارسال نمودیم و منتظر پاسخ آنها هستیم.

وبمسترهای دیگر نیز می‌توانند گزارشات مستند خود را از پرداخت، عدم پرداخت، پاسخگویی به وبمسترها و حذف بدون دلیل وبمستر از سیستم‌های تبلیغاتی برای ما ارسال کنند.

۴ Comments

 • At 2011.11.30 00:55, نریمان said:

  این وطن اد به منم پرداخت نداشته جالبه وقتی حسابم به حد نصاب برداشت رسید و کلی تبلیغات براشون کردم حسابمو بلوک کردن و جواب سوالامم نمیدن خب اگه مشتری یک آگهی را چندبار کلیک میکنه این وسط تقصیر وبمستر چیه که حسابش باید بلوکه بشه درستش اینه که این سیستم هر آیپی را یکبار(یک کلیک) حساب کنه نه اینکه سریع حساب وبمسترو بلوک کنه مشخص شد این سیستم کلاهبرداره از قرار معلوم مجوز و ساماندهی اداره ارشاد اسلامی هم نداره

  • At 2011.12.22 16:29, پژمان said:

   مدیر این قبیل سیستم ها امکان داره چندتا سیستم کلیکی مختلف داشته باشه و هرکدوم که کم میاره رو راحت میبنده وطن اد را نمی دونم متقلبه یا نه ولی پنهان کاری زیاد داره کنترپنلش هم خیلی ضعبف و مبتدی هست ادرس ای پی ها را نمایش نمیده فقط تعداد کلیک را نمایش میده اصلا معلوم نیست اسم مدیرش چیه امارشو تو یه تایپیک گرفتم حالا چرا میگه مطمئن ترین سیستم کلیکیه باید از خود مدیرش پرسید هرچند مدیرش اصلا جواب ایمیل را نمیده فکر کنم سیستم هایی که ادعا زیاد دارند که خودشونو برتر از دیگران میشمارند و صحبت از کسب درامدهای میلیونی دارند متفلب باشند مثل یه تبل هرچه بزرگتر و توخالی تر باشه صداش بیشتره من خودم با یک سیستم همکاری در فروش لوازم جانبی کامپیوتر کار می کنم که راضی ام

   • At 2012.06.04 10:37, محسن said:

    با سلام
    اینکهیک آی پی چندین بار کلیک کنه و ثبت هم بشه کلیک هاش دقیقا مشخصه برای چیه:
    متقلب نشان دادن کسی که نمایش میده تبلیغو و گرفتن هزینه کلیک ها از کسی که تبلیغ میده.جالبه

    • At 2012.11.04 16:03, rezatak6 said:

     ممنون

     (لازم)
     (لازم، منتشر نخواهد شد.)