گزارش عدم پرداخت سیستم تبلیغاتی (WebClick) وب کلیک

براساس گزارش وبمستر، سیستم تبلیغاتی وب کلیک (WebClick) از پرداخت پورسانت وبمستر امتناع می‌کند و به ایمیل های وبمستر پاسخ نمی دهد.

در این رابطه با مدیر سیستم تبلیغاتی وب کلیک (WebClick) تماس گرفته شد که هیچ پاسخی دریافت نشد.

۳ Comments

 • At 2010.08.04 01:01, ناشناس said:

  به نظر شما تا کی باید مدام فریب این سیستم های تبلیغاتی را بخوریم و آیا باید این روند تا بینهایت ادامه پیدا کند ؟
  یک گروه متقلب دائما با تغییر آدرس سایت و تاسیس مداوم سیستم های کلیکی مختلف اقدام به عضو گیری میکنند و به محض بد نام شدن یکی از سایتها آنرا تعطیل و هیچ پرداختی انجام نمیدهند !
  به یاد میاد که در سیستم AGP SHOP عضو شده بودم که با تعداد زیادی تبلیغات در سایتهای معتبر اطمینان خیلی از وب مستر های بزرگ رو هم جلب کرده بود البته مبلغ بالای پرداخت هاشون هم تحریک کننده بود . در ماه اول از مبلغ درآمد من که ۲۳۰/۰۰۰ بود ۲۰۰/۰۰۰ رو واریز کردند و این باعث شد که شک کنم ولی بازهم مبلغ های بالاشون تحریک کننده بود . شاید باور نکنید ولی به دلیل بازدید بالای سایتم تا پایان تابستان که هر ماه به هر دلیل پرداخت ها رو انجام ندادند و ۳ ماه طول کشید به مبلغ دو میلیون و چهارصد هزارتومان رسیدم . البته از اون روز ببعد تجربه کردم که هیچ سیستم کلیکی کلیک ها رو دقیق حساب نمیکنه ، البته بعضی ها شاید به این دلیل که وب مستر ها هم تقلب میکنند به این کار مجبور شوند ولی در هر صورت کم حساب کردن تا پول وبمستر را خوردن زمین تا آسمان فاصله دارد .
  تجربه ای رو که کسب کردم این بوده ، هیچ گاه به سیستمی که یک شبه خودش رو مطرح میکنه اطمینان نکنید و تا حد امکان خودتون رو به خاطر مبلغ نا چیزی به دردسر نندازید که در نهایت همون پول رو هم اصلا بهتون ندن ، و لا اقل از تجربیات من و دوستان دیگه که از بدو تولد این سیستم ها در جریان اونها بودیم استفاده کنید . ضمنا زر سی دی هم کلاهبرداری های زیادی از من انجام داده نه فقط کلیکی بلکه قراردادی هم باهاشون کار کردم . و در نهایت بیشتر از ۵۰۰ هزارتوان از پول من رو خورد و با پررویی نوشت که نمیدیم ! خوب شاید امثال همین کلاهبرداری ها بوده که مدیر گرامی سایت تبلیغ اینفو به فکر تاسیس چنین سایتی افتاده که شخصا ازش ممنونم

  • At 2010.08.21 23:37, کاظم said:

   آیا مرجعی نیست که به شکایت وبمسترها پاسخ دهد و به آن را رسیدگی کند؟

   • At 2010.09.01 09:33, یکرنگ said:

    دوست عزیز آقای کاظم
    سلام
    شما می توانید به دادسرای جرائم اینترنتی مراجعه و شکایت خود را تسلیم کنید.
    سایت تبلغ اینفو نیز برای آگاهی دادن به دیگر وبمسترها از عملکرد سیستم های تبلیغاتی است و با استقبال وسیع وبمسترها و انتشار گزارشات پیگیری شده، در صدد اطلاع رسانی و کمک به وبمسترها در انتخاب و ادامه همکاری با سیستم‌های تبلیغاتی مختلف بوده است.

    (لازم)
    (لازم، منتشر نخواهد شد.)