سایت Irony.ir از دسترس خارج شد

سایت Irony.ir (ادزکلیک سابق) به دلیل اتمام پهنای باند از دسترس خارج شد.

تصویر صفحه اصلی سایت در ساعت ۱۱:۱۵ ق.ظ امرور:

Bandwith Limit Exceeded

Bandwith Limit Exceeded

برای مشاهده تصویر در اندازه واقعی روی آن کلیک کنید.

به وبمسترها پیشنهاد می کنیم برای جلوگیری از خسارت مالی تا زمان برطرف شدن مشکل، تبلیغات این سیستم تبلیغاتی را از وبسایت/وبلاگ های خود حذف کنند. البته معمولا مشکلات اینچنینی موقتی هستند و زمان زیادی برای برطرف شدن مشکل لازم نیست. در صورت برطرف شدن مشکل، خبر آغاز به کار مجدد وبسایت را در پی نوشت همین خبر اعلام خواهیم نمود.

لازم به ذکر است در یک مورد مشابه قبلی که به دلیل اشکال در سیستم تبلیغاتی ادزکلیک (از بین رفتن دیتابیس)، وبمسترهای این سیستم با مشکل مواجه شدند.

در هر حال اتمام پهنای باند، یک مسئله غیرمترقبه نبوده و مدیران سایت ها باید با بررسی متناوب میزان پهنای باند مصرفی وبسایت قبل از تمام شدن پهنای باند نسبت به ارتقای پلن هاستینگ خود اقدام نمایند.

حاشیه:
سیستم تبلیغاتی ادز کلیک مدتی است پنل و آدرس خود را تغییر داده و از پنل مشکل دار نودکلیک استفاده می‌کند. وبمسترهایی که در سیستم قدیمی ادزکلیک دارای زیرمجموعه‌ بودند در این جابجایی زیرمجموعه‌های خود را از دست دادند.

در گذشته شکایات متعددی از عدم پرداخت و حدف اکانت وبمسترها توسط ادز کلیک برای ایشان ارسال شده که هیچ پاسخی از طرف ایشان دریافت نشده است.

پی نوشت (۲۲مهر،۶بعدازظهر):
مشکل وبسایت سیستم تبلیغاتی Irony.ir برطرف شده و این سایت فعالیت خود را از سر گرفته است.

اخبار مرتبط

  • AdsClick: حذف اکانت وبمسترها توسط ادزکلیک
  • سایت ادزکلیک غیر فعال شد
  • ادز کلیک، واکنش ها، عدم تمایل به پیگیری مشکلات
  • زیر مجموعه گیری یا از زیرمجموعه، گیری، در ادز کلیک
  • No Comments

    (لازم)
    (لازم، منتشر نخواهد شد.)