گزارش عدم پرداخت سیستم تبلیغاتی bia2click بیاتوکلیک

سیستم تبلیغاتی بیاتوکلیک (bia2click) در اردیبهشت ۱۳۸۸ شروع به کار نمود.

این سیستم در ماه اول فعالیت خود، درآمد وبمسترها را به حساب آنها واریز کرد.

بنا بر اخبار درج شده در سایت این سیستم تبلیغاتی و گزارشات وبمسترها، این سیستم ۲ ماه است که پورسانت وبمسترها را پرداخت نکرده است و مرتب وعده پرداخت پورسانت در آینده را در اخبار سایت خود درج می کند.

لازم به ذکر است که ایشان علت عدم پرداخت موجودی وبمسترها را مشکلات شخصی عنوان می کند و مشخص نیست که چگونه با این مشکلات شخصی! سفارشات خرید مشتریان را، به طور روزانه تهیه و ارسال می کند.

پی نوشت:

پس از انتشار خبر، یکی از بینندگان سایت با ما تماس گرفته و عنوان کردند مالکین دامنه های Bia2Click.com و Bia2Click.ir اشخاص مختلفی بوده و این دو دامنه ارتباطی با یکدیگر ندارند. خبر فوق در رابطه با سایت Bia2Click.ir نگارش یافته و سیستم کلیکی سایت Bia2Click.com هنوز مورد بررسی قرار نگرفته است.

۲ Comments

 • At 2010.05.25 03:44, سامان said:

  من تو این سایت ماهه زحمت کشیدم و حدود ۴۵۰۰۰ تومان پول دارم الان ۳ ماه گذشته فقط در اخبار قید می کنند که باید تبلغات مکرر باشه و همچنین پرداخت ها الویت بندی میشه نسبت به اینکه فعالیت داشته باشید یا نه ما هم گول خوردیم حدود یک ماه هست که من مجددا تبلیغات رو در سایتم قرار دام و ایمیل های زیادی به مدیریت زدم ولی دریغ از یک پاسخ دلخوش کنند
  خواهش میکنم اینو تو سایتتون قرار بدید تا دیگران هم گول این گونه سیستم ها رو نخورند با تشکر از سات خوبتون

  • At 2010.08.05 01:55, saeed said:

   سلام من توی این سیستم عضو بودم خداشاهده۲۴۰۰۰هزار تومان توحسابم بود ولی پرداخت نکردن وبعدهم سایت رو جمع کردن خدا لعنتشون کنه
   خداببزنه توکمرشون که ماروفریب دادن!!!!!!!!!

   (لازم)
   (لازم، منتشر نخواهد شد.)