مشکلات مکرر در شمارش کلیک ها در اکسین ادز

بر اساس گزارشات و بررسی های انجام شده، در تاریخ ۵ مرداد (۱۳۸۸) در ساعات آغازین روز تا ساعت ۵ عصر به جز در یک محدود زمانی کوتاه، کلیکی در پنل وبمسترها سیستم اکسین ادز ثبت نشده است و در ساعت ۵:۴۸ تعداد قابل توجهی کلیک به نسبت آمار وبمسترها در پنل ثبت شده است که ورودی (Reffer) آن ثبت نشده و مبلغ کلیک نامشخص درج شده است و پولی برای وبمستر در نظر گرفته نشده است.

بنا بر اعلام وبمسترها قبلا نیز مشکلاتی در ثبت کلیک در پنل اکسین ادز وجود داشته است که می توان به مشکل ماه گذشته اشاره داشت؛ در نتیجه اختلالات روزهای آغازین تیر، تعداد کل کلیک ها که در منو سمت راست و در زیر قسمت وضعیت کاربر نمایش داده می شود، کم شد. اگر در حال حاضر به آمار تعداد «کل کلیک» و «امتیاز» نگاه کنید متوجه اختلاف قابل توجه آنها می شوید در حالیکه اگر تصویری از پنل خود را در ۲ ماه قبل داشته و مقایسه کنید چنین موردی وجود ندارد.

جدای از مشکلات مذکور، تجربه کلی ویمسترها درباره اکسین ادز حکایت از سخت گیری به نسبت شدیدتر اکسین ادز در قبول کلیک های ارسال شده به عنوان کلیک قابل قبول دارد که این امر موجب شده است که علی رغم مبلغ به نسبت بالای کلیک ها در سیستم اکسین ادز و اهدای جوایز مختلف، در مقایسه با سایر سیستم های با مبلغ کمتر به ازای هر کلیک، درآمد وبمستر در سیستم اکسین ادز کمتر باشد.

۶ Comments

 • At 2009.08.06 22:02, masoud said:

  با سلام
  با تشکر از پست خوبتون . فکر کنم دیگه همه وبمسترها بدونن که سیستم اکسین ادز مشکل داره و [...]. این سیستم همیشه توی شمردن کلیک مشکل داره بعد وبمسترها رو با مبلغ بالا و جشنواره و … [...] . یکی نیست به این آقا بگه جشنواره لازم نیست شما فقط کلیکها رو درست بشمارید همه راضیند ! این آقا مثلا بر اساس کلیک به وبمستر پول میده اما از یک راه دیگه هم سود سرشاری به جیب میزنه . شماره سرویس اینترنت هوشمند رو زیر بنر مینویسه که اولا دیگه لازم نیست کلیک کنه و [...] ! من که ازشون راضی نیستم و [...]

  • At 2009.08.17 00:04, هادی said:

   اره درسته!
   من هم تعداد کلیکهام خیلی کم شده و حتی به روز ۵ کلیک رسیده در صورتی که تبلیغات دیگه ای رو که در سایتم وجود داره امار کلیکهاش روز به روز بیشتر میشه! و همونطور که اکثر کاربران این سیستم می دونن بیشتر کلیکها رو در مواقعی مثل صبح تا ظهر در نظر نمی گیرند!
   من قصد دارم این اخرین پورسانتم رو هم بگیرم و سپس از این سیستم خداحافظی کنم!

   • At 2009.09.12 21:09, نیما said:

    کلا از همون روزای اول من رو اوکسین ادز بودم… شمارش کلیک هاش چند تا در میونه به همین دلیل هم نرخش از همه جا بیشتره !
    یادمه اون اولا به مدیرش هم نامه زدم گفت : شمارش کلیک ها کاملا عادلانه است ! در صورتی وبمستر یک سیستم کلیکی باید بگه شمارش ما کاملا دقیق است نه عادلانه ! چون عادلانه در نظر هر کس یه مفهومی داره.

    • At 2009.09.13 12:53, امین دشتی said:

     قبل از اینکه نرم افزار اکسن ادز رو ارتقا بدن من با بازدید کم وبلاگم حداقل روزی ۱۰ کلیک داشتم . اما الان با دو برابر بازدید (نسبت به قبل) روزی به سختی ۱ کلیک ثبت می شود !

     • At 2009.12.11 19:43, arash said:

      سلام
      سیستم اکسین ادز تنها سیستمی هست که نسبت کلیک ها و باز دید کنندکان سایت ها به یکدیگر خیلی کم هست!!!!!!
      به نظر من رسید که کلکی توی کارشون باشه با یک ای پی غیر از ای پی خودم کلیک کردم ولی بعد دیدم که !!!واقعا که چه آدمایی پیدا میشه

      • At 2010.06.03 00:16, حمید said:

       منم سود چندانی نصیبم نشده
       هرچند تازه شروع کردم به استفاده

       (لازم)
       (لازم، منتشر نخواهد شد.)