پاداش ادز (PadashAds)، عدم پرداخت و بستن اکانت

بنا به اطلاعات ارائه شده و با پیگیریهای انجام شده، مدیر سیستم تبلیغاتی پاداش ادز (PadashAds) در زمان پرداخت، موجودی وبمستر را پرداخت نکرده است و اکانت کاربری ایشان را بسته است.

پس از تماس این وبمستر با مدیران پاداش ادز، مدیر پاداش ادز پس از تاخیر ۱۰ روزه در پاسخ به ایشان نوشته است که لابد تقلب کرده اید و سیستم شما را حذف کرده است!

در پیگیریهای ما، هیچ پاسخی از طرف مدیر پاداش ادز ارسال نشد.

چند نکته:
تا به حال گزارش پرداختی درباره این سیستم به ما نرسیده است.

زمان پاسخگویی به تماس ها در سایت های تجاری در اینترنت، ۲۴ ساعت و در مواردی که نیاز به بررسی و … وجود دارد ۷۲ ساعت است که لازم است دریافت و خواندن ایمیل در ۲۴ ساعت اول به اطلاع کاربر برسد.

عرف معمول در تمام سیستم های تبلیغاتی در دنیا این است که در موارد نقض توافق نامه، سیستم ها با ارائه دلایل کافی، به وبمستر قوانین را یادآوری می کنند. بستن اکانت وبمسترها در زمان واریز موجودی به اتهام تقلب و عدم ارائه هرگونه مستندات در این باره، از نشانه های ضعف یک سیستم و یا سوء استفاده مدیر سیستم است. این مورد به کرات دیده شده است که مدیران سیستم ها با اتهام تقلب، از پرداخت موجودی وبمسترها خودداری می کنند که نمونه بارز آن را درباره کینگ سی دی شاهد بودیم.

۳ Comments

 • At 2009.07.30 13:21, محمد رضا said:

  من خودم با گوگل که کار کردم گوگل بدون اطلاع و دلیل بسته شدن من را بست
  نمی دونم شما این قوانین من درآوردی را از کجا آوردید

  شما هم موقع توانستی یک سیستم بزرگ مثل مال من طراحی کنی اون موقع حرف بزن

  مدیر پاداش ادز

  • At 2009.08.07 23:34, یکرنگ said:

   گوگل طیق قوانین آمریکا کار می کند و به همین علت نام کشور ایران در فهرست پذیرش همکار آنها قرار ندارد و ابطال عضویت شما به این علت بوده است.
   گوگل در موارد تخلف تذکراتی دارد که به درجات خفیف، متوسط و شدید تقسیم بندی می شود و …

   درباره طراحی سیستم، لازم به ذکر است که نرم افزار شما همان نرم افزار سیستم پری پی مربوط به آقای فراهانی است که به علت عدم پرداخت پورسانت وبمسترها در بین وبمسترها شناخته شده است. استفاده از این نرم افزار در سایر سیستم ها مشاهده نشده است. لطفا ارتباط خود با آقای فراهانی را بیشتر توضیح دهید.

   یک مشکل بزرگی که گریبان همکاریهای بین وبمستری و مدیر سیستم را گرفته است عدم آشنایی تعدادی از مدیران سیستم ها با اصول حرفه ای کار و انتظار کسب درآمد با هر روش نادرستی می باشد که صدمات فراوانی به اطمینان وبمسترها وارد کرده است.

   • At 2011.12.18 21:04, عباس said:

    آقا بخدا نامردیه یک ساله هیچ پولی بهم ندادن خودتونو الاف نکنین

    (لازم)
    (لازم، منتشر نخواهد شد.)