گزارش عدم پرداخت prepay – پری پی

بنا به گزارشات مکرر وبمسترها سیستم تبلیغاتی پری پی (PrePay) مدتی است که از پرداخت موجودی وبمسترها خودداری می کند. همچنین چندی قبل علی رغم اعلام خبر واریز موجودی وبمسترها در سایت پری پی، موجودی واریز نشد. انتقادات دیگری نیز درباره این سیستم گزارش شده است.

سیستم تبلیغاتی پری پی متعلق به آقای فراهانی است که قبل از این سیستم ، ایشان سیستم تبلیغاتی آ جی پی شاپ (AgpShop) و سیستم تبلیغاتی سی دی روز (CDRooz) را راه اندازی و پس از مدتی بدون اینکه موجودی وبمسترها را تسویه کند به فعالیت خود در آن ۲ سیستم پایان داد و سیستم تبلیغاتی پری پی را راه اندازی کرد.

خبرهای مرتبط با آقای فراهانی و سیستم های تبلیغاتی AgpShop و CDRooz و PrePay
مروری بر عملکرد آقای فراهانی در سیستم های تبلیغاتی AgpShop و CDRooz و PrePay

۲ Comments

 • At 2009.02.19 19:26, یه ضرر دیده said:

  با سلام. من در سیستم پری پی – سی پی کی و ای جی پی عضو بودم. هر سه کلاه بردار بودند. ای جی پی وسی پی کی یک ریال هم پول ندادن . سایت پری پی هم به خاطر آشنایی مختصری که با یکی از کارمندانش داشتم چند باری پولم را ریخت . اما هنگامیکه آمارم رفت بالا اکانتم را ساسپند کردن و دلیل موجهی هم ارائه نکردند. سایت پری پی هم با دو سایت دیگر یعنی ای جی پی و سی پی کی ارتباط نزدیکی دارند پری پی هم به نظر من به سرنوشت اون دو سایت منتهی میشه و کلاه بردار از آب بیرون میاد.
  همچنین سیستم پری پی از ضعیفترین نوع سیستم هاست. یک روز ۲۰ تا کلیک داشتم . یک روز ۶۰ تا . هر روز یه مشکلی داشت. اطلاعات بیشتری در مورد افرادی که در این کلاه برداری شرکند دارم که اگر مایل بودید میتوانم نام ببرم آدرس و تلفن بدم. برای این کار ایمیل بزنیدmostafdanger@yahoo.com

  • At 2009.07.19 19:57, حسین said:

   سلام
   من از سایت پری پی ۳۰ هزار تومان طلب کار هستم که پرداخت نمی کند. و یک شماره تماس گذاشتند که در بیشتر اوقات کسی جوابگو نیست و ودر بعضی از مواقع خانمی گوشی را بر می دارد که در روزهای اول حتی اسم سایت پری پی را بلد نبود
   الان هم می گویند مسئولش تشریف ندارد

   (لازم)
   (لازم، منتشر نخواهد شد.)