شکایت از king30d – کینگ سی دی

با توجه به افزایش تعداد شکایات وارده از سیستم تبلیغاتی کینگ سی دی، تصمیم گرفتیم این موضوع را با شرکت هاست ایران که تامین کننده میزبانی وب این سیستم تبلیغاتی است در میان بگذاریم.

معمولا در شرکت های هاستینگ بزرگ در کشورهای مختلف رسم بر این است که وقتی وبسایتی اقدام به تخلف می کند (شایع ترین این تخلفات انتشار مطالب مشمول قانون کپی رایت است)، در صورتی که بازدیدکننده ای با ارائه اسناد کافی متخلف بودن مدیر وبسایت را به شرکت تامین کننده هاستینگ اثبات کند، اکانت کاربری این مدیر تا زمان برطرف شدن مشکل معلق می شود. البته این کار هیچ مشکل حقوقی برای شرکت ارائه دهنده خدمات هاستینگ ایجاد نمی کند، چون معمولا این شرکت ها در زمان عقد قرارداد میزبانی، حق مسدود نمودن اکانت کاربران را به هر دلیل و در هر زمان برای خود محفوظ می دارند.

در تاریخ ۲۸ آبان ایمیلی برای شرکت هاستیران ارسال کردیم. در این نامه برای مدیریت شرکت هاستیران نوشتیم که متاسفانه سیستم تبلیغاتی کینگ سی دی عملکرد بسیار نامناسبی در قبال وبمسترها داشته و تاکنون گزارش های زیادی از “عدم پرداخت موجودی وبمسترها” یا “حذف شناسه کاربری ایشان قبل از موعد پرداخت” دریافت کرده ایم و از ایشان سوال کردیم اگر متخلف بودن این وبسایت برایشان ثابت شود، آیا امکان تعلیق دامنه یا میزبانی وجود دارد یا خیر؟ ولی متاسفانه هنوز پاسخی دریافت نکرده ایم.

به وبمسترهای معترض پیشنهاد می کنیم شکایات خود را به همراه مدارک و مستندات کافی برای شرکت هاستیران ارسال نمایند.

نکته دیگر این که تا مدتی پیش نام صاحب امتیاز دامنه این وبسایت آقای حامد ساعتی بود. (ایشان تاکنون کار کدنویسی و آماده سازی نرم افزار سیستم تبلیغاتی ده ها سایت ایرانی را بر عهده داشته اند.) با توجه به این موضوع از ایشان خواهش کردیم در صورتی که هنوز به این دامنه دسترسی دارند با وبمسترهای شاکی همکاری کنند، ولی طبق گفته ایشان، اکنون دامنه به مدیر سایت کینگ سی دی منتقل شده و ایشان به دامنه مزبور دسترسی ندارند.

اخبار مرتبط
کینگ ۳۰ دی و عضویت وبمسترهای نا آشنا
کینگ ۳۰دی: ۲۵۰ ریال برای هر کلیک یا ۴۰ ریال یا هیچ

۵ Comments

 • At 2008.12.22 19:32, hamid said:

  سلام :

  دوباره کینگ سی دی زیر قولش زده .

  تو اخبارش گذاشته بود که شنبه تا دو شنبه همین هفته یعنی ۳۰ آذر تا ۲ دی پورسانت ها رو واریز می کنه ولی همچنان واریز نکرده .

  • At 2008.12.31 23:08, هادی said:

   در کینگ سی دی حتی فرد نمی تواند اطلاعات شخصی خود مانند:
   نام کاربری
   نام سایت
   آدرس سایت
   پست الکترونیک
   را تغییر دهد.
   پس فرد چگونه مدیر سایت را از آدرس جدید سایت یا وبلاگش آگاه کند. جواب ایمیل را که نمی دهد.

   • At 2009.02.17 14:17, aria said:

    من تو کینگ سی دی الان که ۸۰ تومان بابات هر کلیک اضافه میکنه به حساب ۴۰۰ تومان درامد دارم؟ میتونم بگیرم پولمو؟

    در ضمن ماه گذشته میگفت ۸۷/۱۱/۱۵ کلید درخواست واریز فعال میشه ولی نشد که!!

    الان هم اعلام کرده پول اونایی رو که درخواست داده بودن پرداخت کردن!

    • At 2009.05.19 03:23, حمید said:

     بعد ۳ ماه ۵۰ هزار تومان من و پرداخت نکرد
     در وبلاگ خودم توضیح دادم که چجوری پیچوند.

     • At 2010.03.08 12:57, علی said:

      اقا اگر از سایت کلیکفا شکایت داشته باشیم باید به کی شکایت کرد چون نه جواب میده نه پورسانت قرار بود هر کی به ۱۹۰۰۰تومان برسه پورسانت پرداخت بشه مال من شده ۱۲۰۰۰۰هزار تومان ولی خبری نیست

      (لازم)
      (لازم، منتشر نخواهد شد.)