بازگشایی تک شاپ در حاله ای از ابهام

پس از اینکه فروشگاه اینترنتی تک شاپ موجودی هیچ یک از وبمسترها را پرداخت نکرد، پس از یک دوره تعلیق تقریبا یک ساله اکنون دوباره فعالیت خود را آغاز کرده. خبر شروع به کار مجدد سیستم، که در ۲۴ مردادماه در سایت Takshop منتشر شد، با ادعای تغییر مدیریت وبسایت و پرداخت همه بدهی های پیشین فروشگاه همراه بود. ولی متاسفانه با خبر شدیم خبر پرداخت بدهی های پیشین این سیستم تبلیغاتی حقیقت ندارد. در همین رابطه، ما و وبمسترهای عضو سیستم با مدیر سیستم تبلیغاتی تک شاپ تماس گرفتیم، ولی هیچ پاسخی دریافت نکردیم.

بنا به اظهارات مستند یکی از وبمسترها، سیستم تک شاپ در تاریخ ۲۴ مرداد ۸۷ بدون اینکه مبلغی به وبمسترها پرداخت کند، همه بدهی های گذشته وبمسترها را پرداخت شده فرض کرده و موجودی حساب ها را صفر کرده تا همه چیز را از نو شروع کند! (در این تصویر مشاهده می کنید که در بخش لیست پرداختی های حساب وبمستر مذکور، با اینکه ادعای پرداخت بدهی ایشان مطرح شده ولی شماره فیش پرداختی یا اسکن فیش وجود ندارد و در عمل هم هیچ مبلغی از سوی تک شاپ به حساب وبمستر واریز نشده است.)

ضمنا نرخ پورسانت کلیک ها در سیستم جدید تغییر کرده و بین ۲۰ تا ۵۰ ریال عنوان شده که بسیار پایین تر از عرف رایج در سیستم های کلیکی است.

خبرهای مرتبط با سیستم تبلیغاتی تک شاپ
مروری بر سیستم تبلیغاتی تک شاپ

No Comments

(لازم)
(لازم، منتشر نخواهد شد.)