زر سی دی: پرداخت یا عدم پرداخت

در پی انتشار خبر ”اعلام آمادگی زر سی دی برای واریز موجودی وبمسترها“ تعداد زیادی از وبمسترها و مدیر زر سی دی با ما تماس گرفتند که نظرات آنها به اطلاع عموم می رسد.

عده ای از پرداخت شدن طلب خود از زر سی دی و عده ای از عدم پرداخت درآمد خود از سال گذشته تا کنون سخن گفتند و این در حالی بود که این وبمسترها با تماس تلفنی با زر سی دی درخواست واریز موجودی داده بودند.

مدیر زر سی دی مدتی قبل در تماس با ما عنوان کرد که موجودی تمامی وبمسترها پرداخت شده است و آمادگی خود را جهت ارسال لیست کامل پرداخت به وبمسترها به همراه آدرس تماس آنها جهت راستی آزمایی کار خود ابراز داشت اما در پی درخواست ما و ارسال شکایت وبمستر از زر سی دی مبنی بر عدم پرداخت موجودی وبمستر، بار دیگر زر سی دی مانند گذشته از پاسخگویی امتناع ورزید.

همچنین مدیر زر سی دی از تغییر مدیریت و تمامی مسئولین سیستم تبلیغاتی زر سی دی سی دی سخن گفت و به نظر وبمسترها آنچه مهمتر است عملکرد سیستم است.

روش درخواست موجودی از طریق تماس تلفنی، عدم پاسخگویی به تماس تلفنی و درخواست از وبمستر برای تماس مجدد، خاموش بودن موبایل و عدم دسترسی به مشترک مورد نظر در ساعات تماس از دیگر موارد اعتراض وبمسترها بود که پیشنهاد استفاده از روشهای رایج درخواست موجودی توسط وبمسترها مطرح شد.

از شما وبمستر عزیز درخواست می شود که نظرات، مشکلات و پیشنهادات خود را درباره سیستم تبلیغاتی زر سی دی با ما در میان بگذارید.

اطلاعات بیشتر درباره زر سی دی را در اینجا بخوانید.

۱ Comment

  • At 2008.10.29 13:14, وبمستر said:

    پورسانت بنده هنوز واریز نشده است و این مبلغ بیش از ۱۰۰هزار تومان است.

    (لازم)
    (لازم، منتشر نخواهد شد.)