پیگیری یک گزارش عدم پرداخت سیستم تبلیغاتی خریدنی

سیستم تبلیغاتی خریدنی (Kharidiani) جند ماه قبل فعالیت خود را آغاز نمود. این سیستم در صفحه اصلی خود اعلام کرده است که برای واریز موجودی نیازی به درخواست موجودی نیست ولی پس از چند ماه در اخبار داخلی خود از وبمسترها خواست که برای واریز موجودی درخواست ارسال کنند.

پس از آنکه یکی از وبمسترها گزارش عدم دریافت موجودی حساب خود از این سیستم تبلیغاتی را برای ما فرستاد، موضوع را پیگیری کردیم که نتیجه این پیگیری را به اطلاع می رسانیم:

مدیر سیستم تبلیغاتی خریدنی در پاسخ پیگیریهای ما درباره عدم پرداخت موجودی وبمستر توسط این سیستم، عنوان نمود که موجودی وبمسترهایی را که درخواست واریز موجودی را ارسال کرده اند را پرداخت کرده است اما پس از ارسال اسناد و مدارکی دال بر اینکه وبمستر درخواست موجودی را هم از طریق فرم ارتباط با ما و هم از طریق پنل کاربری ارسال کرده است و مدیر سیستم تبلیغاتی خریدنی نیز آن را دریافت کرده است، دیگر به پیگیری های ما پاسخ نداد. برای مشاهده تصویر صفحه درخواست واریز موجودی اینجا کلیک کنید. (تصویر اصلی نزد ما موجود است ولی به دلیل درخواست وبمستر با حذف جزئیات منتشر می شود.)

در حال حاضر یکماه از درخواست موجودی قبلی وبمستر می گذرد و ایشان مجددا و در ماه جدید نیز هم از طریق ایمیل و هم از طریق پنل کاربری درخواست واریز موجودی را ارسال کرده ولی پولی به حساب وی واریز نشده است.

از شما وبمستر گرامی درخواست می شود که اطلاعات خود را درباره این سیستم تبلیغاتی برای ما ارسال کنید.

No Comments

(لازم)
(لازم، منتشر نخواهد شد.)