دسترسی به سایت ۱۰۰۰تومان مسدود شد

در حال حاضر دسترسی به آدرس اصلی سایت ۱۰۰۰تومان توسط برخی از ISP ها امکان پذیر نمی باشد. مدیر سیستم تبلیغاتی ۱۰۰۰ تومان، این موضوع را ناشی از یک اشتباه دانسته و در خبری اعلام کردند که در حال برطرف نمودن مشکل می باشند. ایشان همچنین از کاربران سیستم خواستند برای ورود به سیستم، در آدرس سایت به جای .com از .biz استفاده کنند و در کدهای تبلیغاتی نیز این تغییر را اعمال کنند.

توصیه ما به کاربران سیستم: حتی اگر در ورود به سایت با آدرس قدیمی مشکلی ندارید، و تبلیغات به درستی در وب شما نمایش داده می شود، کدهای مربوط به نمایش تبلیغات را در وبسایت/وبلاگ های خود به روز رسانی کنید. چون ممکن است سایت ۱۰۰۰تومان توسط ISP شما مسدود نشده باشد، ولی بازدیدکنندگان شما که از ISP های دیگری استفاده می کنند، قادر به مشاهده تبلیغات نباشند. علاوه بر این بهتر است لینک به سایت های مسدود شده در وب شما وجود نداشته باشد.

۳ Comments

 • At 2008.08.31 16:21, صفامنش said:

  سلام.
  بله. متاسفانه، اشتباها و یا سهوا، این سایت فی*لت*ر شده است. همانطور که در پنلها هم اعلام شد، در حال بررسی مشکل از طریق وکیل شرکت هستیم. اما در حال حاضر، فرض بر این است که سایت از فیل*ت*ر خارج نخواهد شد. لذا خواهشمند است از آدرس http://www.1000toman.biz برای دسترسی به پنل کاربری اقدام نمایید.

  • At 2008.09.01 00:35, محسن said:

   اینارو بیخیال
   زرسیدی حسابارو واریز کرد

   • At 2012.05.30 17:39, reza said:

    این ادرس سایت کار نمی کنه

    (لازم)
    (لازم، منتشر نخواهد شد.)