اتهام مدیر ادز کلیک به سایت تبلیغ اینفو!

در تاریخ ۳ خرداد ۱۳۸۷ یکی از وبمسترهای عضو در سایت تبلیغ اینفو، که در وب شخصی خود با سیستم ادزکلیک همکاری تبلیغاتی داشت، ایمیلی از طرف مدیریت سایت ادز کلیک AdsClick دریافت نمود که قسمت هایی از آن را برای اطلاع عموم منتشر می کنیم.

[...] شما به اسم سایت تبلیغ ابنفو شروع به تبلیغات منفی کرده اید [...] اما ما مثل شما برای منافع خودمان دست به هر کاری نمی زنیم. [...] ضمنا در صورت تدوام تبلیغات منفی شما ما نبز به نحو مقتضی اقدام خواهیم کرد [...]

ما پیرو این نامه، صفحات مربوط به سیستم تبلیغاتی ادزکلیک (شامل صفحه مرور و صفحات اخبار) را در سایت تبلیغ اینفو بازنگری کردیم و هر چه دیدیم تبلیغات مثبت و مطابق با واقعیت درباره این سیستم تبلیغاتی بود. در این باره با مدیریت سایت ادزکلیک تماس گرفتیم و به ایشان یادآوری نمودیم:

سایت تبلیغ اینفو متعلق به یک نفر (آقای [...]) نیست. و به جز بعضی اخبار (مثلا خبر پرداخت پورسانت ها) انتشار هر مطلبی در سایت با هماهنگی و موافقت اعضای سایت انجام می گیرید. و هیچ مطلبی بدون ارائه سند و مدرک برای انتشار در سایت تایید نمی شود.
[...] ادعای وجود تبلیغات منفی بر علیه سیستم ادزکلیک در سایت تبلیغ اینفو، ادعای بزرگیست که در صورتی که نتوانید آن را ثابت کنید متن نامه شما را در سایت قرار خواهیم داد تا خوانندگان پس از مطالعه مرور و اخبار سیستم شما، در این مورد قضاوت کنند. البته در صورتی که ادعای خود را ثابت کنید ما نسبت به تغییر و اصلاح متن مرور یا خبرهای مربوطه اقدام خواهیم کرد و ضمن عذرخواهی متن مرور مربوط به سیستم ادزکلیک را برای همه اعضای سایت ارسال خواهیم نمود.
ما بلافاصله پس از قرار گرفتن مرور سیستم ادزکلیک در سایت، ایمیلی برای شما فرستادیم تا اگر اشکالی در مرور وجود دارد، با ما در میان بگذارید. ولی در مدت حدودا ۳ ماهی که از آن تاریخ می گذرد هیچ اعتراضی نسبت به مرور سیستم ادزکلیک از جانب شما یا شخص دیگری دریافت نکرده ایم.
لازم به ذکر است در سایت تبلیغ اینفو تاکنون ۲ خبر از سیستم شما درج شده که هر دو، خبر پرداخت کامل و بدون تاخیر پورسانت ها بوده. در متن مرور سیستم ادزکلیک تنها نقطه ضعف این سیستم، روش قبلی زیرمجموعه گیری آن ذکر شده، که این روش از تاریخ ۲ فروردین در سیستم شما اصلاح شده و این موضوع در سایت منعکس است. در حال حاضر تقریبا هیچ نکته منفی ای در این مرور وجود ندارد.

اما هیچ پاسخی از طرف ایشان دریافت نکردیم.

متن کامل نامه مدیر ادزکلیک AdsClick از سه بعد قابل بررسی و تجزیه و تحلیل است که یک مورد آن در این خبر به اطلاع شما رسید. از شما خوانندگان عزیز دعوت می کنیم پس از خواندن مرور سیستم تبلیغاتی ادزکلیک در مورد وجود و یا عدم وجود تبلیغات منفی علیه این سیستم تبلیغاتی قضاوت کنید. به زودی و با کامل شدن نتایج پیگیری ها و یا عدم پاسخگویی مدیریت ادزکلیک، ایعاد دیگر مسائل مطرح شده در این ایمیل منتشر خواهد شد.

مدیریت محترم ادزکلیک می توانند با پاسخگویی به ایمیل ارسال شده به ایشان ما را از جزئیات تبلیغات منفی انجام شده علیه این سیستم تبلیغاتی (البته به ادعای ایشان) آگاه سازند.

لینک صفحه مرور سیستم تبلیغاتی AdsClick
لینک اخبار منتشر شده درباره سیستم تبلیغاتی AdsClick

No Comments

(لازم)
(لازم، منتشر نخواهد شد.)