آیا سی دی روز به سرنوشت آجی پی شاپ دچار شده؟

دامنه سیستم تبلیغاتی سی دی روز (CdRooz) متعلق به آقای فراهانی (مالک سیستم های تبلیغاتی آ جی پی شاپ (AgpShop) و پری پی (PrePay)) در تاریخ ۱۹ آپریل ۲۰۰۸ منقضی Expire شد.

یکی از وبمسترهای عضو در سیستم تبلیغاتی سی دی روز، پس از اینکه هیچ پاسخی از مدیریت این سایت دریافت نمی کند، با جستجوی اینترنتی با سایت ما آشنا شده و با توجه به مدارک موجود در سایت به مالکیت آقای فراهانی بر سه سیستم تبلیغاتی سی دی روز، آ جی پی شاپ و پری پی، پی می برد و جهت دریافت موجودی خود در سیستم سی دی روز، با مدیریت سیستم تبلیغاتی پری پی تماس می گیرد. مدیریت پری پی، پس از یک هفته در پاسخ به ایمیل ایشان عنوان می کند که این موضوع مربوط به ما نمی شود و شما باید با مسئولین سیستم تبلیغاتی سی دی روز تماس بگیرید. این وبمستر در پاسخ لینک مربوط به مستندات مالکیت آقای فراهانی بر همه این سیستم ها را برایشان ارسال می کند و دیگر هیچ پاسخی دریافت نمی کند.

- با توجه به تعطیلی ناگهانی سیستم تبلیغاتی آ جی پی شاپ پس از عملکرد نامناسب این سیستم در سال گذشته و سپس قرار دادن شروط غیر منصفانه و خلاف عرف، برای پرداخت موجودی معوقه وبمسترها
- و با توجه به تعطیلی ناگهانی سیستم تبلیغاتی سی دی روز در ماه گذشته و عدم پرداخت موجودی وبمسترها، (حداقل برخی از وبمسترها، بنا بر اطلاعات ما)
- و با توجه به اینکه هر سه سیستم آجی پی شاپ، سی دی روز و پری پی تحت مدیریت یک شخص هستند…
زمان تعطیلی ناگهانی سیستم تبلیغاتی پری پی را پیش بینی کنید.

اطلاعات بیشتر درباره آقای فراهانی و سیستم های تبلیغاتی AgpShop و CDRooz و PrePay را در اینجا بخوانید.

No Comments

(لازم)
(لازم، منتشر نخواهد شد.)