آ جی پی شاپ، پری پی، آقای فراهانی: خطای عمدی یا ؟

وبمستری در ارتباط با ما عنوان نمود که هم اکنون پس از کلیک بر روی تبلیغات سیستم پری پی، علاوه بر اینکه تبلیغ در یک صفحه مجزا باز می شود در همان صفحه نیز باز می شود یعنی سایت نمایش دهنده تبلیغ به آدرس لینک زیر تبلیغ Redirect می شود. ایشان عنوان نمودند که اینکار عمدی به نظر می رسد و موضوع را به آقای فراهانی مدیر سیستم پری پی اطلاع داده است.

هم اکنون که ساعت ها از تماس ایشان می گذرد این مشکل همچنان وجود دارد. برای اطمینان بیشتر به سایت دیگری که تبلیغات پری پی را نمایش می دهد مراجعه کردیم و مشکل در آنجا هم وجود داشت. کدهای تبلیغاتی سیستم پری پی prepay بررسی شد و علت این امر استفاده از کدها نامناسب در کد چینی تبلیغات پری پی prepay است.

هنوز مشخص نیست که این مشکل تا چه زمانی همچنان باقی خواهد ماند اما این مساله ضرر فراوانی متوجه وبمسترها خواهد نمود و آنها برای همیشه تعدادی از کاربران دائمی خود را از دست خواهند داد. این که مدیر سیستم تبلیغاتی تغییری آن هم به این شکل در کد تبلیغاتی سیستم خود دهد را نمی توان سهوی دانست و بر فرض ناشی بودن آقای فراهانی در تغییر کدینگ تبلیغات، آیا ایشان نباید نتیجه کار خود را یک بار بازبینی نماید.

اطلاعات بیشتر درباره آقای فراهانی و سیستم های تبلیغاتی AgpShop و CDRooz و PrePay را در اینجا بخوانید.

No Comments

(لازم)
(لازم، منتشر نخواهد شد.)