آ جی پی شاپ: چرا به ما اعتماد می کنید!

آقای فراهانی مدیر سیستم های تبلیغاتی AgpShop و CDRooz و PrePay در اطلاعیه ای در سیستم تبلیغاتی پری پی مطالب زیر را تحت عنوان ” شما وب مستر گرامی! چرا به ما اعتماد می کنید!” مطرح نموده است که در زیر به طور کامل می خوانید:

با سلام.بارها و بار ها شاهد بوده ایم سیستم هایی آمدند و پس از اندکی فعالیت متاسفانه تسویه حساب های وب مستر های گرامی را انجام نداده اند.که این امر باعث صلب اعتماد وب مستر های گرامی از تجارت الکترونیک شده است.علت این مشکلات را به شما شرح خواهیم داد.۱-کلیه سیستم ها فروشگاه های الکترونیکی بودند که بدون سرمایه اولیه شروع به کار نمودند و اگر شرکت واسطه تسویه حساب فروشگاه ها را به تعویق می انداخت فروشگاه توان واریز هزینه به وب مستر هارا نداشت به ۴ علت می توانید به ما اعتماد نمایید ! ۱-پیک ایران خود سیستم تجارت الکترونیکی میباشد (بدون واسطه) ۲-تسویه های خود را مستقیم از پست دریافت میکنیم (بدون واسطه)۳- ما هزینه تبلیغات را از تبلیغ دهنده دریافت میکنیم و مستقیم به حساب شما واریز می نماییم ۴- پیشتازان دارای چند شعبه می باشد و فعالیت های گوناگونی انجام میدهد و هیچ موقع اعتبار خود را برای اندکی پول خدشه دار نمی کند . و اینکه باید بگوییم سود ما در فعالیت وب مستر ها با ما می باشد زیرا اگر هزینه به وب مستر ها پرداخت نشود و یا دیر واریز شود باعث صلب وی مستر ها میشود ! و اگر وب مستر های عزیز از سیستم عقب بکشند ! فروش فروشگا های سیستم کم خواهد شد و ما نیز سود نخواهیم کرد…اولین نیستیم اما بهترینیم … مقاله بالا تحلیلی از سیستم بود که توسط کارشناسان شرکت تنظیم و تهیه گردیده. مجوز انتشار مقاله : حوزه معاونت فنی

در این باره توجه شما را به نکاتی چند جلب می نماییم:

۱- برای یک مدیر شایسته زیباست که در مطلب خود از غلط املایی بپرهیزد.

۲- در صدر این سیستم هایی که ایشان از آن صحبت می کند که آمدند و تسویه حساب نکرده رفتند، سیستم تبلیغاتی ای جی پی شاپ به مدیریت ایشان یعنی آقای فراهانی قرار دارد.

۳- در حال حاضر به غیر از سیستم تبلیغاتی ۵راه و تا حدی ۱۰۰۰تومان و سوران، سایر سیستم های تبلیغاتی همگی سیستم تبلیغاتی یک فروشگاه هستند اما درصد عمده آنها در پرداخت وجوه وبمسترها مشکلی ندارند و این نشانه مدیریت بالای آنها است.

۴- درست در سال گذشته در همین ایام، شرکت البرز گستر پایتخت به مدیریت آقای فراهانی که مدیر سیستم تبلیغاتی آ جی پی بود اعلام نمود که ما با سرمایه دهها میلیون تومانی هیچگاه در پرداخت بدهی وبمسترها دچار مشکل نمی شویم اما از ماه بعد ایشان موجودی وبمسترها را نپرداخت و در انتهای فصل رونق تبلیغات یعنی در مهرماه سایت خود را بست و از پرداخت بدهی چند میلیونی وبمسترها خودداری کرد.

۵- پیک ایران یک سیستم فروش اینترنتی است که علی رغم استقبال مدیران فروشگاهها از افزایش تعداد سیستم های تحویل پستی سفارشات اینترنتی، اما از سیستم ایشان به علت مدیریت وی و سابقه ایشان، هیچ استقبالی به عمل نیامد

۶- سوال ما نیز از شما همکار گرامی همین است که چرا اعتماد می کنید تا در نتیجه آن یک نفردر یک زمان اقدام به فروش دامین و هاست کند و سپس فروشگاه اینترنتی و سیستم تبلیغاتی راه بیاندازد و بعد فروشگاههای دیگرو سیستم های تبلیغاتی دیگر و سیستم تحویل پستی راه اندازی کند و در همه این امور نارضایتی وبمسترها را سبب شود و میلیون ها تومان طلب آنها را تسویه نکند و مهمتر از همه اینکه خود را پیشتاز توسعه تجارت الکترونیک بداند.

اطلاعات بیشتر درباره آقای فراهانی و سیستم های تبلیغاتی AgpShop و CDRooz و PrePay را در اینجا بخوانید.

۱ Comment

 • At 2008.05.21 16:54, امیر said:

  نمیدونم چه طوری میخواد توی قبر بخوابه و جواب خدا رو چی میخواد بده . چون خداوند از همه چیز میگذره جز حق الناس
  حالا بچه های این چی در میان که با پول حروم بزرگ میشن خدا میدونه !!!
  این فقط هر روز یه سایت میزنه تا کلاه سر ادمها بذاره
  همین

  (لازم)
  (لازم، منتشر نخواهد شد.)