درخواست موجودی: تماس با موبایل خاموش زر سی دی!

سیستم تبلیغاتی زر سی دی در اطلاعیه اسفند ماه خود از وبمسترها خواست:

با توجه به اخبار قبلی مبنی بر واریزی در تاریخ ۱۵/اسفند/۸۶ تمامی درخواستهایی که در تا تاریخ ۱۴/اسفند/۸۶ ثبت گردید انجام شد و کسانی که بعد از این تاریخ درخواست داده اند واریزی آنان در فروردین ماه انجام خواهد شد. توجه فرمایید کسانی که تبلیغات را نمایش میدهند میتوانند در تاریخ ۱۵/فروردین/۸۷ درخواست واریزی خود را ثبت نمایند و تا تاریخ ۲۵/فروردین/۸۷ بهمراه ۵۰۰۰۰ ریال عیدی مبلغ خود را دریافت نمایند. لذا توجه داشته باشید درخواست خود را تا قبل تاریخ ۱۵/فروردین/۸۷ ثبت نمایند و تا تاریخ واریز تبلیغات را از سایت خود حذف ننمایند. روش درخواست: ۱: Subject : نام کاربری ۲: اعلام شماره کارت ۱۶ رقمی (سیبا (ملی کارت) و یا سپهر صادرات) و همچنین شماره تلفن بهمراه مبلغ کارکرد. با تشکر از همکاری شما دوستان نوشته شده در تاریخ : ۱۳۸۶/۱۲/۱۵

اما علی رغم گذشت ۱۴ روز از این تاریخ هنوز موجودی وبمسترها پرداخت نشده است. در این رابطه ما ۵ روز پیش با ایمیل های سایت زر سی دی تماس گرفتیم و در این مورد از مدیر سیستم سوال کردیم، اما متاسفانه ایشان هنوز پاسخی برای ما ارسال نکرده اند.

در تاریخ ۲۲فروردین مدیر این سیستم تبلیغاتی از کاربران خواست تا جهت دریافت پورسانت خود، مبلغ موجودی حساب خود را از طریق ای میل برای ایشان ارسال کنند. پس از اطلاعیه فوق، در خبر جدیدی که در تاریخ ۴ اردیبهشت در سایت زرسیدی منتشر شده، می خوانیم:

قابل توجه وب مسترهای محترم بنا به مشکلاتی نظیر رفتن ایمیلهای درخواست وب مسترهای عزیز به بالک تعداد زیادی از درخواست ثبت نگردیده است با این حال تصمیم به ثبت درخواست از طریق تلفن گرفته ایم. توجه بفرمایید زمان تماس بین ساعت ۱۱ صبح الی ۸ شب میباشد. مبلغ درآمد را بهمراه سایتی که در آن نمایش میدهید بهمراه شماره ۱۶ رقمی روی کارت (ملی کارت و یا سپهر کارت) را از طریق تلفن اعلام نمایید. ۰۹۳۵۴۲۸۸۴۸۲ توجه داشته باشید ما با انجام این روش خواستار رفع حل مشکل واریز نشدن تعداد زیادی از وب مسترها هستیم پس از ارسال اس ام اس و یا زنگ مجدد خودداری نمایید تا ما فرصت ثبت درخواست تمام وب مسترهای عزیز را داشته باشیم. به امید و توکل به خدای بزرگ واریزی با این روش تا تاریخ ۱۵/۲/۱۳۸۷ انجام خواهد شد.

ولی نکته بسیار عجیب اینجاست که این شماره موبایل در تمام مدت خاموش است!

در پنل کاربری سیستم تبلیغاتی زرسیدی (مانند خیلی از سیستم های تبلیغاتی مشابه) امکان ثبت درخواست واریز پورسانت توسط وبمسترها وجود دارد. و سیستم های تبلیغاتی دیگری که از پنل مشابه زرسیدی استفاده می کنند از طریق خود پنل کاربری اقدام به ثبت درخواست واریز موجودی می نمایند و تا کنون هیچ مشکلی در این رابطه نداشته اند. در واقع زرسیدی تنها سیستم تبلیغاتی است که از روش های متفرقه برای ثبت درخواست استفاده می نماید. در گذشته به وسیله ایمیل، و اکنون به وسیله تلفن. صرف استفاده از روش های متفرقه دلیل بر ضعف یک سیستم تبلیغاتی نیست، به شرطی که این روش ها به درستی اجرا شوند. اشکالاتی که در روش های مورد استفاده سیستم زرسیدی وجود دارد (از جمله رفتن ایمیل ها به فولدر بالک یا خاموش بودن شماره موبایل ثبت درخواست واریز موجودی) نکاتی قابل تامل هستند که تا به حال موجبات نارضایتی بسیاری از کاربران این سیستم تبلیغاتی را فراهم نموده اند.

از وبمسترهایی که در این رابطه با ما در تماس بودند متشکریم و منتظر توضیحات مدیر سیستم تبلیغاتی زر سی دی برای انتشار در همین صفحه هستیم.

اطلاعات بیشتر درباره زر سی دی را در اینجا بخوانید.

۹ Comments

 • At 2008.04.28 12:58, علی said:

  همش دروغ ۱۵۰۰۰۰ هزار تومان مارو که هنوز ۹ ماهه که نداده !!!

  • At 2008.04.28 14:24, علی said:

   راستی جایی نیست ما بریم شکایت کنیم ؟؟؟؟؟
   اینم یه نمونه جرائم اینترنتی حساب میشه دیگه !!!

   • At 2008.04.29 11:09, یاسین said:

    من که حدود ۷۰ هزار تومان میخوام نمیدونم چکار کنم!!!
    یا حق

    • At 2008.05.06 11:33, nersi said:

     اگه این … پول منو داد که داد.
     اگه نداد یه کاری می کنم …!
     اینقدر تو سایتم بر علیهش تبلیغ می کنم که مجبور بشه این زرسیدی و جمع کنه و بره یه جا دیگه رو واسه … علم کنه.
     …!

     • At 2008.05.11 23:08, مسعود said:

      پارسال در تاریخ ۱۷ شهریور برای من از ۱۰۰.۰۰۰ تومان ۸۰.۰۰۰ تومان واریز کرد. از دستگاه عابر بانک

      • At 2008.05.14 14:41, نرسی said:

       پول منو که هنوز نداده ……..

       • At 2008.05.15 14:29, علی said:

        بچه ها بلاخره پول منو که ۱۵۰ هزار تومان بود / ۱۰۰۰۰۰ تومانش رو واریز کرد / یعنی اینقدر تماس گرفتم تا آخرش گرفت و بعد مشخصات رو یاداشت کرد و بعد از چند روز واریز کرد / حالا مونده ۵۰۰۰۰ تومان !!!
        فعلا بای

        • At 2008.05.27 05:07, علی said:

         منم به زور موبایلش رو گرفتم و شماره و اطلاعات رو بهش دادم ولی هیچی واریز نکرده هنوز!
         اینقدر هم ناجور حرف میزنه اصلا آدم میخواد بیخیال گرفتن پورسانت بشه!

         • At 2008.06.16 15:31, محمدرضا said:

          من در زر سی دی ۲۵۰ هزار تومان دارم که تا حالا هیچ پولی برای من واریز نشده

          (لازم)
          (لازم، منتشر نخواهد شد.)