بازگشایی تک شاپ در حاله ای از ابهام

پس از اینکه فروشگاه اینترنتی تک شاپ موجودی هیچ یک از وبمسترها را پرداخت نکرد، پس از یک دوره تعلیق تقریبا یک ساله اکنون دوباره فعالیت خود را آغاز کرده. خبر شروع به کار مجدد سیستم، که در ۲۴ مردادماه در سایت Takshop منتشر شد، با ادعای تغییر مدیریت وبسایت و پرداخت همه بدهی های پیشین فروشگاه همراه بود. ولی متاسفانه با خبر شدیم خبر پرداخت بدهی های پیشین این سیستم تبلیغاتی حقیقت ندارد. در همین رابطه، ما و وبمسترهای عضو سیستم با مدیر سیستم تبلیغاتی تک شاپ تماس گرفتیم، ولی هیچ پاسخی دریافت نکردیم.

بنا به اظهارات مستند یکی از وبمسترها، سیستم تک شاپ در تاریخ ۲۴ مرداد ۸۷ بدون اینکه مبلغی به وبمسترها پرداخت کند، همه بدهی های گذشته وبمسترها را پرداخت شده فرض کرده و موجودی حساب ها را صفر کرده تا همه چیز را از نو شروع کند! (در این تصویر مشاهده می کنید که در بخش لیست پرداختی های حساب وبمستر مذکور، با اینکه ادعای پرداخت بدهی ایشان مطرح شده ولی شماره فیش پرداختی یا اسکن فیش وجود ندارد و در عمل هم هیچ مبلغی از سوی تک شاپ به حساب وبمستر واریز نشده است.)

ضمنا نرخ پورسانت کلیک ها در سیستم جدید تغییر کرده و بین ۲۰ تا ۵۰ ریال عنوان شده که بسیار پایین تر از عرف رایج در سیستم های کلیکی است.

خبرهای مرتبط با سیستم تبلیغاتی تک شاپ
مروری بر سیستم تبلیغاتی تک شاپ

گزارش عدم پرداخت تک شاپ و احتمال تعطیلی آن

بنا به گزارشات وبمسترها سیستم تبلیغاتی تک شاپ (TakShop) تا به حال موجود وبمسترها را پرداخت نکرده است. به دنبال به تعویق انداختن مکرر پرداخت موچودی وبمسترها، مدیر تک شاپ در مورخه ۱۳ اسفند ۱۳۸۶ اعلام نمود که تا پایان سال ۱۳۸۶ حساب کلیه وبمسترها تسویه می شود اما تا به امروز بر اساس اطلاعات دریافتی از وبمسترها، هیچ مبلغی به حساب آنها واریز نشده است.

لازم به ذکر است که تا به حال مدیر تک شاپ به تماس وبمسترها پاسخ نداده است و سیستم تبلیغاتی تک شاپ در ۳ ماه گذشته به روز نشده و خبر جدیدی در آن نوشته نشده است. این طور به نظر می رسد که این سیستم تبلیغاتی بدون اینکه در طول حیات خود موجودی وبمستری را پرداخت نماید به فعالیت خود پایان داده است.

بر این اساس سیستم تبلیغاتی تک شاپ در فهرست سیستم های تبلیغاتی غیرفعال قرار می گیرد و خبر دیگری درباره آن منتشر نخواهد شد.

در صورتیکه شما وبمستر عزیز اطلاعاتی بیشتری و دقیق تری درباره ایشان دارید به ما اطلاع دهید.

اطلاعات بیشتر درباره تک شاپ را در اینجا بخوانید.

گزارش عدم پرداخت تک شاپ

سیستم تبلیغاتی تک شاپ تا به حال نسبت به پرداخت حساب وبمسترها اقدام ننموده است. مدیر این سیستم عنوان کرده بود که تا پایان سال ۸۶ حساب تمام وبمسترها را تسویه می کند اما تا به امروز موجودی وبمسترها واریز نشده است و به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود.

اطلاعات بیشتر درباره تک شاپ را در اینجا بخوانید.