سایت Persian-Ads هک شد!

روز گذشته متوجه شدیم سایت پرشین ادز (Persian-Ads) هک شده و صفحه اصلی آن تغییر کرده است. برای مشاهده تصویر صفحه اصلی این سیستم تبلیغاتی اینجا کلیک کنید.

البته با توجه به اینکه پرداخت بدهی وبمسترها در این سیستم تبلیغاتی بیش از چندین ماه به تعویق افتاده برخی وبمسترها از احتمال ساختگی بودن این موضوع ابراز نگرانی کردند.

لازم به ذکر است سیستم تبلیغاتی پرشین ادز با اینکه ظاهرا به فعالیت خود ادامه می دهد، از نظر ما یک سیستم غیرفعال/تعطیل بوده و بخش اخبار وبسایت این سیستم، مانند صفحات تقویم تنها به مکانی برای تبریک یا تسلیت مناسب های مختلف تبدیل شده و مدتهاست خبری از کارکرد سیستم یا پرداخت موجودی در آن منتشر نشده.

مدیر سیستم کلیکی پرشین-ادز می توانند توضیحات خود را در مورد این اتفاق برای ما ارسال کنند تا در زیر همین خبر درج شود.

گزارش عدم پرداخت پرشین ادز

سیستم تبلیغاتی پرشین ادز در ماه گذشته نیز مانند ۴ ماه گذشته حساب وبمسترها را واریز ننمود. بعضی از وبمسترها در تماس با ما عنوان کردند که از دریافت موجودی خود ناامید شده اند و تبلیغات ایشان را به طور کامل ار وب خود حذف کرده اند.

لازم به ذکر است که مدیر سیستم تبلیغاتی Persian-ads عنوان نموده که به وبمسترهایی که تبلیغات را از وب خود حذف نمایند پولی پرداخت نخواهد شد و از طرف دیگر ۴ ماه است که پولی به حساب وبمسترها واریز نکرده است. این سیستم در ماههای اول فعالیت خود نیمی از موجودی وبمسترها را پرداخت می نمود.

اطلاعات بیشتر درباره پرشین ادز را در اینجا بخوانید.

گزارش عدم پرداخت پرشین ادز

سیستم تبلیغاتی پرشین ادز که از ابتدا فقط نیمی از پورسانت وبمسترها را پرداخت می نمود. از اسفند ۸۶ هیچ پولی به حساب وبمسترها را پرداخت نکرده است.

اطلاعات بیشتر درباره پرشین ادز را در اینجا بخوانید.