گزارش عدم پرداخت سیستم تبلیغاتی (HotHit)هات هیت

براساس گزارش وبمستر، سیستم تبلیغاتی هات هیت (HotHit) از پرداخت پورسانت وبمستر امتناع می‌کند و به ایمیل های وبمستر پاسخ نمی دهد.

در این رابطه با مدیر سیستم تبلیغاتی هات هیت (HotHit) تماس گرفته شد که هیچ پاسخی دریافت نشد.

عدم پرداخت و بستن اکانت وبمسترها توسط HotHit هات هیت

بنا بر گزارشات مکرر وبمسترها و بررسی انجام شده سیستم تبلیغاتی هات هیت موجودی وبمسترها را نپرداخته است و در زمان رسیدن موجودی به حداقل پرداخت اکانت وبمستر را مسدود کرده است.

برای نمونه به گزارش یکی از وبمسترها توجه کنید:

من توی این سیستم حدود یک ماه بود فعالیت داشتم و درامدم هم به ۶۵ هزار تومان رسیده بود . این سیستم پولهاش رو توی ۳ روز از ماه پرداخت میکنه . من روز ۲۵ ماه اومدم درخواست بدم . دیدم هر چی که میخوام وارد بشم . نمیتونم و به صفحه اصلی برمیگردم . روز بعدش هم رفتم دیدم دوباره همینطوریه . سری به ایمیلم زدم و دیدم موجودی منو صفر کردن به بهانه ی این که خودم روی تبلیغات کلیک کردم . این در حالی بود که من فقط روز اول برای امتحان تنها یه کلیک کرده بودم . تا الان هم خبری از پول من نشده .

در توضیح این مطلب لازم است به نکاتی توجه نمود.
۱- در صفحه قوانین می خوانیم:

در صورت عدم رعایت هر کدام از قوانین این بخش یا ارتکاب تخلف ، هات هیت بر حسب نوع تخلف شما با ارسال یک یا دو مرحله اخطاریه حساب کاربری شما را غیر فعال کرده و کلیه پورسانت ها و وجوه شما را مسادره خواهد کرد

با این حال حساب وبمسترها بدون دلیل مستند و بدون طی مراحل اخطار مسدود شده است. (مصادره صحیح است نه مسادره!)

۲- پنلی که هات هیت از آن استفاده می‌کند تمام آی پی های ثبت شده را نشان می دهد براحتی می توان اثبات کرد که چه کلیک های یکسانی انجام گرفته است.

در موارد دیگری نیز هات هیت HotHit حساب وبمسترها را پرداخت نکرده است و هیچ پاسخی نیز به تماس های آنها نداده است.

عدم شفافیت در کار
در صفحه اطلاعات بیشتر نمایش دهندگان که لینک آن به همراه لینک ثبت نام ارائه می شود، با این جمله روبرو می شویم:

کسب و کار شما آغاز شده است ، بازدیدکنندگان سایت شما روی تبلیغات موجود در سایت کلیک می کنند ، درازای هر کلیک آنها تا ۵۰۰ ریال به شما تعلق گرفته و ماهیانه به حسابتان واریز خواهد شد

تصور عمومی از این جمله این است که درآمد هر مقدار که باشد ماهیانه به حساب وبمستر واریز می شود. اما در جای دیگر حداقل پرداخت ۳۵ هزار تومانی را تعیین کرده است.

حاشیه:
۱- در حال حاضر و با توجه به اینکه تعداد قابل توجهی از سیستم های تازه کار، راه نادرستی را در پیش می گیرند توصیه ما بر این است که با سیستم های تبلیغاتی ناشناس که حداقل پرداخت کمتر از ۱۰ هزار تومان دارند آغاز به همکاری نمایید و موجودی خود را در هنگام رسیدن موجودی به حداقل پرداخت درخواست نموده و در صورت تاخیر یا عدم پرداخت همکاری خود را قطع نموده و مورد را جهت بررسی و اطلاع دیگران به ما اطلاع دهید تا هم دچار خسران کمتری شوید و هم از ضرر و زیان دیگران جلوگیری کنید.

۲- مشکلی که در بررسی سیستم هات هیت با آن مواجه بودیم گزارشات بعضی از وبمسترها بدون ارائه هر گونه سند و مدرک بود و این مورد موجبات تاخیر انتشار این خبر به مدت ۲ ماه را فراهم آورد و موجب ضرر و زیان تعداد بیشتری از وبمسترها شد. لازم است که در هنگام تماس با ما نام کاربری، آدرس سایت و ایمیل اصلی خود را به ما اطلاع دهید و تصاویری از پنل سیستم و صفحات مرتبط، مکاتبات خود با مدیر سیستم، دانلود فایل کلیک های ثبت شده (در صورت موجود بودن در پنل) و هر مدرک دیگری که محکمه پسند بوده و ادعای شما را اثبات کند، به همراه شرح کاملی از رخدادها (در حد نیاز)، برای ما ارسال کنید. (ارسال یک ایمیل که در آن فقط از عدم پرداخت یک سیستم سخن گفته شده، یک گزارش تلقی نمی شود و ارزش پیگیری ندارد و فقط به عنوان یک نظر در پای اخبار سایت قابل تایید است.)

۳- مدیران سیستم های تبلیغاتی که در زمان مشخص به بررسی و ارائه پاسخ به گزارشات ارسال شده برای آنها نپردازند، حق اعتراض به انتشار خبر را از خود سلب می‌کنند و گزارشات ارائه شده پس از بررسی مدارک منتشر می‌شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر قوانین و روش کار سایت را بخوانید.

۴- مدیران و وبمسترها در مکاتبات و چت های خود با یکدیگر از بکار بردن لغات نامناسب خودداری کنند. چنین موارد پایین بودن شان مدیر و وبمستر را می رساند و در صورت مشاهده مانند گذشته به اطلاع عموم خواهد رسید.