غیر فعال شدن سیستم تبلیغاتی برناشاپ

از تاریخ سوم اردیبهشت سیستم کلیکی فروشگاه برناشاپ به آدرس payperclick.ir غیر فعال شده و کاربران در صفحه اصلی این سایت با پیغام زیر مواجه می شوند: This Account Has Been Suspended
(تصویر صفحه اصلی سایت، در ساعت ۸ شب روز ۳ اردیبهشت ۸۷)

با توجه به گذشت بیش از ۷۲ ساعت از بروز این مشکل، مسئولین سایت برناشاپ هنوز هیچ  اقدامی در جهت بازگرداندن شرایط سایت به حالت عادی انجام نداده اند.
در حال حاضر تبلیغات این سیستم در سایت های نمایش دهنده، بارگذاری نمی شود و در نتیجه کلیکی هم  ثبت نخواهد شد. با توجه به اینکه هنوز هیچ گونه تماسی از سوی مدیران سیستم در جهت اطلاع وبمسترها از شرایط پیش آمده با ایشان برقرار نشده، مطمئنا وبمسترهایی که دیر متوجه از کارافتادن سیستم تبلیغاتی شده اند تاکنون به دلیل عدم نمایش تبلیغات و عدم دریافت کلیک های تبلیغاتی متضرر شده اند.

امیدواریم هر چه سریع تر مشکل پیش آمده برطرف گردد. ضمنا مشتاقانه منتظریم ببینیم مدیریت محترم این سیستم تبلیغاتی چه راهکاری برای جبران خسارت وارد شده به وبمسترها در پیش خواهند گرفت.

گزارش پرداخت برنا شاپ

سیستم تبلیغاتی برناشاپ در فروردین ماه موجودی وبمسترها را به طور کامل پرداخت نمود. این سیستم تا کنون تاخیری در پرداخت موجودی وبمسترها نداشته است.
اطلاعات بیشتر درباره برنا شاپ را در اینجا بخوانید.

تغییر آدرس و نرخ کلیک در سیستم برناشاپ

از امروز می توانید برای ورود به سیستم تبلیغاتی برناشاپ از آدرس www.payperclick.ir استفاده نمایید.

ضمنا امکاناتی نظیر جذب زیرمجموعه (مشابه سیستم ادزکلیک) و امکان استفاده از تک لینک های تبلیغاتی به این سیستم اضافه شده که البته این امکان هنوز به طور کامل راه اندازی نشده. مقدار پورسانت دریافتی از از درآمد زیرمجموعه ها در این سیستم ۲۰% بوده و برای تشخیص هویت فرد معرف از کوکی استفاده می شود.

علاوه بر این نرخ کلیک ها در لینکباکس از ۱۰۰ ریال به ۱۵۰ ریال افزایش پیدا کرده و پورسانت کلیک بر روی تبلیغات گرافیکی به مبلغ ثابت ۲۰۰ ریال تغییر یافته.

سایت برناشاپ هک شد.

کاربرانی که امروز صبح صفحه اصلی سیستم تبلیغاتی سایت برناشاپ را مشاهده کرده اند، حتما متوجه تغییری در این صفحه شده اند. عنوان صفحه اصلی این سیستم تبلیغاتی به  کلمه Hack Shod تغییر داده شده. البته ظاهر صفحه تغییری نکرده و فقط بخش اخبار نمایش داده نمی شود. برای مدیر این سیستم ایمیلی فرستادیم تا مشکل را پیگیری کنند.

برای مشاهده تصویر این صفحه اینجا کلیک کنید.

به روز رسانی: طی تماسی که با برنامه نویس محترم این سیستم تبلیغاتی(آقای ساعتی) داشتیم، ایشان عنوان نمودند که وبسایت برناشاپ از طریقFTP هک شده (علاوه بر سیستم کلیکی، خود فروشگاه هم مورد حمله قرار گرفته) و اشکالی در کدهای برنامه وجود ندارد.

برای مشاهده تصویر صفحه اصلی فروشگاه برناشاپ اینجا کلیک کنید.