سایت Trustads.ir هک شد

سایت تراست ادز که پیشتر در این خبر معرفی شده بود، امروز هک شده و صفحه اصلی آن قابل مشاهده نمی باشد.

در صورت نیاز، اطلاعات بیشتر در این باره در ذیل همین خبر اضافه خواهد شد.

افتتاح سیستم تبلیغاتی TrustAds.ir – تراست ادز

سیستم تبلیغاتی تراست ادز (TrustAds) به تازگی فعالیت خود را به همراه تبلیغات گسترده آغاز نموده. اگر نام صاحب امتیاز دامنه این وبسایت را در بخش (کیست/Whois) وبسایت Nic.ir جستجو کنید، متوجه خواهید شد که دامنه های Trustads.ir و Prepay.ir هر دو متعلق به شرکت پیشتازان رهاورد الکترونیک هستند. ضمنا شکل ظاهری صفحه اول هر دو وبسایت مشابه است و هر دو روی یک سرور (IP:75.102.24.10) میزبانی می شوند.

با توجه به اطلاعاتی که پیشتر درباره سیستم های تبلیغاتی مرتبط با شرکت مذکور (از جمله AGPshop، CDRooz و Prepay) در همین وبسایت منتشر شده، و با توجه به اینکه وبمسترهای بسیاری از همکاری با این سیستم های تبلیغاتی ناراضی هستند، خواندن مرور سیستم های تبلیغاتی فوق را به همه وبمسترهایی که قصد عضویت در سیستم تبلیغاتی TrustAds را دارند توصیه می کنیم.

سوالی که برای بسیاری از وبمسترها مطرح است این است که چرا این شرکت هر چند وقت یک بار مبادرت به ایجاد یک سیستم تبلیغاتی با اسم جدید می نماید؟ در حالی که منطقی تر آن است که همه سرمایه گذاری تبلیغاتی و برندینگ خود را روی یک اسم ثابت متمرکز کرده و به مرور زمان اعتماد وبمسترها را نسبت به این نام جلب نماید.

مرور سیستم های تبلیغاتی آ جی پی شاپ / سی دی روز / پری پی را در اینجا بخوانید.
اخبار سیستم های تبلیغاتی آ جی پی شاپ / سی دی روز / پری پی را در اینجا بخوانید.

گزارش عدم پرداخت prepay – پری پی

بنا به گزارشات مکرر وبمسترها سیستم تبلیغاتی پری پی (PrePay) مدتی است که از پرداخت موجودی وبمسترها خودداری می کند. همچنین چندی قبل علی رغم اعلام خبر واریز موجودی وبمسترها در سایت پری پی، موجودی واریز نشد. انتقادات دیگری نیز درباره این سیستم گزارش شده است.

سیستم تبلیغاتی پری پی متعلق به آقای فراهانی است که قبل از این سیستم ، ایشان سیستم تبلیغاتی آ جی پی شاپ (AgpShop) و سیستم تبلیغاتی سی دی روز (CDRooz) را راه اندازی و پس از مدتی بدون اینکه موجودی وبمسترها را تسویه کند به فعالیت خود در آن ۲ سیستم پایان داد و سیستم تبلیغاتی پری پی را راه اندازی کرد.

خبرهای مرتبط با آقای فراهانی و سیستم های تبلیغاتی AgpShop و CDRooz و PrePay
مروری بر عملکرد آقای فراهانی در سیستم های تبلیغاتی AgpShop و CDRooz و PrePay

تعطیلی مجدد آ جی پی شاپ و عدم پرداخت بدهی ۲ ساله

سرانجام و پس از حدود ۱۰ ماه از بازگشایی مجدد آجی پی شاپ (AgpShop) این سایت مجددا تعطیل شد.

بنابر گزارشات وبمسترها در طی این مدت آقای فراهانی مدیر آجی پی شاپ پورسانت معوقه وبمسترها را پرداخت نکرد. وبمسترها نیز دیگر به او اعتماد نکرده و در سیستم تبلیغاتی آی جی پی و سیستم تبلیغاتی جدید او پری پی (PrePay) از همکاری با او اجتناب ورزیدند.

سیستم تبلیغاتی دیگر آقای فراهانی، به نام سی دی روز (CDRooz) نیز بدون واریز موجودی وبمسترها به کار خود پایان داد (مشروح خبر) و سیستم تبلیغاتی پری پی نیز همواره با مشکلات و انتقادات و عدم استقبال وبمسترها همراه بوده است.

خبرهای مرتبط با آقای فراهانی و سیستم های تبلیغاتی AgpShop و CDRooz و PrePay
مروری بر عملکرد آقای فراهانی در سیستم های تبلیغاتی AgpShop و CDRooz و PrePay

آیا سی دی روز به سرنوشت آجی پی شاپ دچار شده؟

دامنه سیستم تبلیغاتی سی دی روز (CdRooz) متعلق به آقای فراهانی (مالک سیستم های تبلیغاتی آ جی پی شاپ (AgpShop) و پری پی (PrePay)) در تاریخ ۱۹ آپریل ۲۰۰۸ منقضی Expire شد.

یکی از وبمسترهای عضو در سیستم تبلیغاتی سی دی روز، پس از اینکه هیچ پاسخی از مدیریت این سایت دریافت نمی کند، با جستجوی اینترنتی با سایت ما آشنا شده و با توجه به مدارک موجود در سایت به مالکیت آقای فراهانی بر سه سیستم تبلیغاتی سی دی روز، آ جی پی شاپ و پری پی، پی می برد و جهت دریافت موجودی خود در سیستم سی دی روز، با مدیریت سیستم تبلیغاتی پری پی تماس می گیرد. مدیریت پری پی، پس از یک هفته در پاسخ به ایمیل ایشان عنوان می کند که این موضوع مربوط به ما نمی شود و شما باید با مسئولین سیستم تبلیغاتی سی دی روز تماس بگیرید. این وبمستر در پاسخ لینک مربوط به مستندات مالکیت آقای فراهانی بر همه این سیستم ها را برایشان ارسال می کند و دیگر هیچ پاسخی دریافت نمی کند.

- با توجه به تعطیلی ناگهانی سیستم تبلیغاتی آ جی پی شاپ پس از عملکرد نامناسب این سیستم در سال گذشته و سپس قرار دادن شروط غیر منصفانه و خلاف عرف، برای پرداخت موجودی معوقه وبمسترها
- و با توجه به تعطیلی ناگهانی سیستم تبلیغاتی سی دی روز در ماه گذشته و عدم پرداخت موجودی وبمسترها، (حداقل برخی از وبمسترها، بنا بر اطلاعات ما)
- و با توجه به اینکه هر سه سیستم آجی پی شاپ، سی دی روز و پری پی تحت مدیریت یک شخص هستند…
زمان تعطیلی ناگهانی سیستم تبلیغاتی پری پی را پیش بینی کنید.

اطلاعات بیشتر درباره آقای فراهانی و سیستم های تبلیغاتی AgpShop و CDRooz و PrePay را در اینجا بخوانید.

آ جی پی شاپ، پری پی، آقای فراهانی: خطای عمدی یا ؟

وبمستری در ارتباط با ما عنوان نمود که هم اکنون پس از کلیک بر روی تبلیغات سیستم پری پی، علاوه بر اینکه تبلیغ در یک صفحه مجزا باز می شود در همان صفحه نیز باز می شود یعنی سایت نمایش دهنده تبلیغ به آدرس لینک زیر تبلیغ Redirect می شود. ایشان عنوان نمودند که اینکار عمدی به نظر می رسد و موضوع را به آقای فراهانی مدیر سیستم پری پی اطلاع داده است.

هم اکنون که ساعت ها از تماس ایشان می گذرد این مشکل همچنان وجود دارد. برای اطمینان بیشتر به سایت دیگری که تبلیغات پری پی را نمایش می دهد مراجعه کردیم و مشکل در آنجا هم وجود داشت. کدهای تبلیغاتی سیستم پری پی prepay بررسی شد و علت این امر استفاده از کدها نامناسب در کد چینی تبلیغات پری پی prepay است.

هنوز مشخص نیست که این مشکل تا چه زمانی همچنان باقی خواهد ماند اما این مساله ضرر فراوانی متوجه وبمسترها خواهد نمود و آنها برای همیشه تعدادی از کاربران دائمی خود را از دست خواهند داد. این که مدیر سیستم تبلیغاتی تغییری آن هم به این شکل در کد تبلیغاتی سیستم خود دهد را نمی توان سهوی دانست و بر فرض ناشی بودن آقای فراهانی در تغییر کدینگ تبلیغات، آیا ایشان نباید نتیجه کار خود را یک بار بازبینی نماید.

اطلاعات بیشتر درباره آقای فراهانی و سیستم های تبلیغاتی AgpShop و CDRooz و PrePay را در اینجا بخوانید.

آ جی پی شاپ: چرا به ما اعتماد می کنید!

آقای فراهانی مدیر سیستم های تبلیغاتی AgpShop و CDRooz و PrePay در اطلاعیه ای در سیستم تبلیغاتی پری پی مطالب زیر را تحت عنوان ” شما وب مستر گرامی! چرا به ما اعتماد می کنید!” مطرح نموده است که در زیر به طور کامل می خوانید:

با سلام.بارها و بار ها شاهد بوده ایم سیستم هایی آمدند و پس از اندکی فعالیت متاسفانه تسویه حساب های وب مستر های گرامی را انجام نداده اند.که این امر باعث صلب اعتماد وب مستر های گرامی از تجارت الکترونیک شده است.علت این مشکلات را به شما شرح خواهیم داد.۱-کلیه سیستم ها فروشگاه های الکترونیکی بودند که بدون سرمایه اولیه شروع به کار نمودند و اگر شرکت واسطه تسویه حساب فروشگاه ها را به تعویق می انداخت فروشگاه توان واریز هزینه به وب مستر هارا نداشت به ۴ علت می توانید به ما اعتماد نمایید ! ۱-پیک ایران خود سیستم تجارت الکترونیکی میباشد (بدون واسطه) ۲-تسویه های خود را مستقیم از پست دریافت میکنیم (بدون واسطه)۳- ما هزینه تبلیغات را از تبلیغ دهنده دریافت میکنیم و مستقیم به حساب شما واریز می نماییم ۴- پیشتازان دارای چند شعبه می باشد و فعالیت های گوناگونی انجام میدهد و هیچ موقع اعتبار خود را برای اندکی پول خدشه دار نمی کند . و اینکه باید بگوییم سود ما در فعالیت وب مستر ها با ما می باشد زیرا اگر هزینه به وب مستر ها پرداخت نشود و یا دیر واریز شود باعث صلب وی مستر ها میشود ! و اگر وب مستر های عزیز از سیستم عقب بکشند ! فروش فروشگا های سیستم کم خواهد شد و ما نیز سود نخواهیم کرد…اولین نیستیم اما بهترینیم … مقاله بالا تحلیلی از سیستم بود که توسط کارشناسان شرکت تنظیم و تهیه گردیده. مجوز انتشار مقاله : حوزه معاونت فنی

در این باره توجه شما را به نکاتی چند جلب می نماییم:

۱- برای یک مدیر شایسته زیباست که در مطلب خود از غلط املایی بپرهیزد.

۲- در صدر این سیستم هایی که ایشان از آن صحبت می کند که آمدند و تسویه حساب نکرده رفتند، سیستم تبلیغاتی ای جی پی شاپ به مدیریت ایشان یعنی آقای فراهانی قرار دارد.

۳- در حال حاضر به غیر از سیستم تبلیغاتی ۵راه و تا حدی ۱۰۰۰تومان و سوران، سایر سیستم های تبلیغاتی همگی سیستم تبلیغاتی یک فروشگاه هستند اما درصد عمده آنها در پرداخت وجوه وبمسترها مشکلی ندارند و این نشانه مدیریت بالای آنها است.

۴- درست در سال گذشته در همین ایام، شرکت البرز گستر پایتخت به مدیریت آقای فراهانی که مدیر سیستم تبلیغاتی آ جی پی بود اعلام نمود که ما با سرمایه دهها میلیون تومانی هیچگاه در پرداخت بدهی وبمسترها دچار مشکل نمی شویم اما از ماه بعد ایشان موجودی وبمسترها را نپرداخت و در انتهای فصل رونق تبلیغات یعنی در مهرماه سایت خود را بست و از پرداخت بدهی چند میلیونی وبمسترها خودداری کرد.

۵- پیک ایران یک سیستم فروش اینترنتی است که علی رغم استقبال مدیران فروشگاهها از افزایش تعداد سیستم های تحویل پستی سفارشات اینترنتی، اما از سیستم ایشان به علت مدیریت وی و سابقه ایشان، هیچ استقبالی به عمل نیامد

۶- سوال ما نیز از شما همکار گرامی همین است که چرا اعتماد می کنید تا در نتیجه آن یک نفردر یک زمان اقدام به فروش دامین و هاست کند و سپس فروشگاه اینترنتی و سیستم تبلیغاتی راه بیاندازد و بعد فروشگاههای دیگرو سیستم های تبلیغاتی دیگر و سیستم تحویل پستی راه اندازی کند و در همه این امور نارضایتی وبمسترها را سبب شود و میلیون ها تومان طلب آنها را تسویه نکند و مهمتر از همه اینکه خود را پیشتاز توسعه تجارت الکترونیک بداند.

اطلاعات بیشتر درباره آقای فراهانی و سیستم های تبلیغاتی AgpShop و CDRooz و PrePay را در اینجا بخوانید.

پرسش در مورد پرداخت آ جی پی شاپ

تعدادی از وبمسترها با ما تماس گرفته و درباره پرداخت های سیستم تبلیغاتی آجی پی شاپ سوالاتی پرسیده اند.

وبمسترهای عضو گروه، که قبلا با این سیستم تبلیغاتی همکاری داشتند، به دلیل عدم پرداخت موجودی آنها توسط ای جی پی شاپ، در حال حاضر با این سایت همکاری نمی کنند. به همین دلیل ما هنوز اطلاعی از پرداخت یا عدم پرداخت موجودی کاربرانی که شرایط مورد نظر این سیستم (شرط ادامه همکاری برای پرداخت بدهی گذشته) را پذیرفته اند نداریم.

از همه کسانی که با این سیستم تبلیغاتی همکاری می کنند خواهش می کنیم تجربیات خود را با ما درمیان بگذارند تا در معرض دید عموم قرار گیرد.

اطلاعات بیشتر درباره آقای فراهانی و سیستم های تبلیغاتی AgpShop و CDRooz و PrePay را در اینجا بخوانید.