گزارش عدم پرداخت ۱۰۰cd صد سی دی

بنابر گزارش مستند ارسال شده توسط وبمستر، سیستم تبلیغاتی ۱۰۰cd پورسانت ها را پرداخت نمی کند.

این گزارش برای مدیر سیستم تبلیغاتی ۱۰۰ سی دی ارسال شده است و در صورتیکه ایشان پاسخ مستندی داشته باشند می توانند برای ما ارسال کنند.

توجه:
در حالیکه عرف معمول حداقل پرداخت ۲۵-۱۰ هزار تومان می باشد، حداقل پرداخت سیستم تبلیغاتی ۱۰۰cd مبلغ ۶۰ هزار تومان است که جای توجه دارد.

تا کنون هیچ گزارش پرداختی درباره این سیستم برای ما ارسال نشده است.

صد سی دی: کلیک ۲۰ ریال، حداقل پرداخت ۶۰۰۰۰۰ ریال

سیستم تبلیغاتی ۱۰۰ سی دی نرخ کلیک های خود را از ۲۰۰ ریال به ۶۰۰-۲۰ ریال تغییر داده و حداقل پرداخت خود را ۶۰ هزار تومان اعلام نمود. مدیر ۱۰۰cd همچنین در سایت خود اعلام نموده است که:

در ۳ هفته اول همکاری شما با این سیستم، بنر هایی با پورسانت های مختلف در سایت شما نمایش داده خواهند شد. در طول این مدت ممکن است مبلغ پورسانت شما متغیر باشد. ولی بعد از گذشت ۳ هفته ما بهترین کلیک های سایت شما را شناسایی کرده و بنر هایی با بیشترین کلیک و پورسانت را برای سایت شما در نظر می گیریم. بنابر این عجله نکنید و برای بهبود وضعیت آمار و پورسانت خود تا هفته چهارم صبر کنید. حتما روند صعودی پورسانت خود را خواهید دید.

این در حالی است که ایشان از نسخه قدیمی یک نرم افزار سیستم تبلیغاتی استفاده می کنند که فاقد چنین امکانی است و حتی در نسخه جدید این نرم افزار نیز این امکان وجود ندارد و فقط امکان انتخاب لینک یا بنر توسط وبمستر ( و نه مدیر سیستم تبلیغاتی ) به آن اضافه شده است.

ما سیستم های تبلیغاتی مختلف را که نرخ هر کلیک در آنها ۶۰۰-۱۰۰ ریال بود و بنر ها به صورت تصادفی نمایش داده می شد را مورد بررسی دقیق قرار دادیم و متوسط نرخ هر کلیک در آنها ۱۶۰-۱۱۰ ریال بدست آمد و این در حالی بود که مدیر سیستم تبلیغاتی با قرار دادن یک بنر ۶۰۰ ریالی در بین دهها بنر، در تبلیغاتی خود عنوان می نمود که ما تا ۶۰۰ ریال به ازای هر کلیک پرداخت می کنیم. برای حل این مشکل و افزایش قدرت انتخاب تبلیغ متناسب با هر سایت توسط وبمستر، ما با مدیران سیستم های تبلیغاتی تماس گرفتیم و تعدادی از آنان با همکاری طراح نرم افزار، قابلیت قدرت انتخاب لینک و بنر را به سیستم اضافه کردند. اما سیستم تبلیغاتی ۱۰۰ سی دی فاقد این امکان است.

ایشان درباره افزایش حداقل پرداخت از ۳۰ هزار تومان به ۶۰ هزار تومان نوشته اند:

توجه داشته باشید که این حد نصاب فقط برای جلوگیری از ترافیک مالی سیستم بوده و درآمد کسب شده توسط اعضا همواره محفوظ است.

سوال این است که این ترافیک سنگین از کجا تامین می شود. ما در حالی که در مورد خیلی از سیستم های تبلیغاتی به راحتی از طریق اعضای گروه از کم و کیف آن سیستم ها مطلع می شویم اما متاسفانه در مورد ۱۰۰cd حتی یک گزارش همکاری فعال با ایشان از وبمسترها دریافت نکردیم و تعداد اندکی که در این سیستم عضو شده اند بعد از چند روز از نمایش تبلیغات این سیستم خودداری کرده اند و جذابیت کم و درآمد ناچیز از هر کلیک را علت عدم همکاری خود عنوان نموده اند.

نکته دیگر این است که تعیین حداقل پرداخت یک امر سلیقه ای نیست و به مبلغ هر کلیک و جذابیت تبلیغات بستگی دارد. در حالی که با تبلیغات هر کلیک ۲۵۰ ریال با جذابیت متوسط و حداقل پرداخت ۲۰ هزار تومان، عمده وبمسترها برای رسیدن به حداقل پرداخت به چند ماه زمان نیاز دارند بدیهی است که کسب درآمد ۶۰ هزار تومان با کلیک ۲۰ ریالی زمانی بسیار طولانی می طلبد که توجیه اقتصادی ندارد.

از شما وبمسترهای گرامی دعوت می کنیم از طریق بخش تماس با ما، اطلاعات و تجربیات خود را در مورد این سیستم تبلیغاتی در اختیار ما قرار دهید.

اطلاعات بیشتر درباره سیستم تبلیغاتی ۱۰۰cd را در اینجا بخوانید.